M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392420
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Hanna Śleszyńska zachwyca w bikini! 62-letnia aktorka wygląda jak nastolatka!

Hanna Śleszyńska eksponuje ponętne kształty w stroju kąpielowym. Aktorka właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z wakacji na Krecie. 62-letnia aktorka ubrana jest jedynie w skąpe czarne bikini, które podkreśliło jej ponętne kształty. Fani są zachwyceni fotografią aktorki, swój komentarz postanowiła zostawić także obecna partnerka Piotra Gąsowskiego, który przed laty był w związku właśnie ze Śleszyńską...

Hanna Śleszyńska zniewala na Instagramie

Hanna Śleszyńska to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Znana i ceniona aktorka pojawiła się bowiem na deskach wielu teatrów, a także zagrała w popularnych serialach. "Daleko od noszy", "Rodzina zastępcza", "O mnie się nie martw", a ostatnio również "M jak miłość" - to tylko kilka punktów z bogatej listy serialowych produkcji z udziałem 62-letniej gwiazdy.

Prywatnie Hanna Śleszyńska jest mamą dwóch synów: starszy z nich - Mikołaj - to owoc miłości aktorki i Wojciecha Magnuskiego, natomiast ojcem Jakuba jest znany aktor Piotr Gąsowski. Relacja aktorskiej pary należy jednak do przeszłości, a od dłuższego czasu Gąsowski tworzy związek z tancerką Anną Głogowską. Obie panie nie tylko się znają, ale również darzą się sporą sympatią, o czym świadczyć może niedawny wpis Głogowskiej pod instagramową galerią zdjęć Hanny Śleszyńskiej.

Reklama

Zobacz też: Hanna Śleszyńska pod ostrzałem hejterów! Czym im podpadła?

Partnerka byłego komentuje zdjęcia Śleszyńskiej

Hanna Śleszyńska udała się w podróż na Kretę. To właśnie stamtąd pochodzą słoneczne fotografie, na których aktorka eksponuje swoje wdzięki, odziana w czarny, dwuczęściowy strój kąpielowy.

Letnie kadry zostały dostrzeżone przez wielu internautów, w tym również przez wspomnianą już Annę Głogowską. Obecna partnerka Piotra Gąsowskiego nie omieszkała pozostawić po sobie śladu w postaci komentarza, przy okazji w oryginalny sposób komplementując Hannę Śleszyńską:

Zobacz też: Hanna Śleszyńska chwali się dziećmi 

"Jeszcze doskonalsza...??? Skandal! Daj spokój! Daj żyć! Chodzący wdzięk, talenty, urok osobisty, piękne nogi, o reszcie nie wspomnę! No, Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ... a Ty chcesz jeszcze i jeszcze .... ! Jesteś BOSKA!".

"Anusia, dzięki za sesję" - odpowiedziała jej bohaterka fotografii.

Wiele wskazuje więc na to, że obie panie... razem podróżują! Spodziewalibyście się takiego obrotu spraw?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama