Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Hanna Śleszyńska w roli wrednej mamuśki i teściowej

W jesiennym sezonie sagi rodu Mostowiaków widzowie zobaczą wybitną aktorkę Hannę Śleszyńską w roli ekscentrycznej i – jak się okaże - wrednej Iwony, matki Anety (Ilona Janyst). - Zostanę z wami na trochę – zakomunikuje nowa bohaterka zdumionej Kryńskiej i jej mężowi Olkowi (Maurycy Popiel).

O dołączeniu Hanny Śleszyńskiej, doskonale znanej serialowej widowni m. in. jako Auguścikowa z "Blondynki“, Dziubakowa z "Ojca Mateusza“ czy Irenka z "O mnie się nie martw“, do obsady "Emki“ jako pierwsza poinformowała na swoim instagramowym profilu Ilona Janyst.

Reklama

- To jest taaaak super, kiedy podziwiasz kogoś od lat, aż tu nagle przychodzi dzień, kiedy ten ktoś staje się Twoją planową mamą - napisała gwiazdka. - Panie, Panowie - przedstawiam Iwonę, mamę Anety, kreowaną przez wspaniałą Hannę Śleszyńską.

- Moja kochana filmowa córeczka - tak wpis Ilony Janyst skomentowała sama Hanna Śleszyńska, która chwilę później pochwaliła się na swoim profilu, że dołączyła do wspaniałej ekipy "M jak miłość“.

- Nareszcie w pracy! - napisała wybitna aktorka. - Ekipa w maseczkach, wszyscy po testach na przeciwciała wiadomo czego. Jak fajnie znowu uczyć się tekstu, spotkać kolegów i kręcić kolejne sceny. Tęskniłam za tym wszystkim.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje