M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gwiazdor serialu o swojej przemianie. Zrzucił ponad 20 kg

Pracowity, uśmiechnięty, przyjaźnie nastawiony do ludzi. Widzowie kojarzą go z wielu popularnych produkcji. Obecnie występuje m.in. w "M jak miłość". Niedawno Bartek Nowosielski gościł w programie "Pytanie na śniadanie", w którym opowiedział o swojej metamorfozie.

Bartłomiej Nowosielski o utracie wagi

Bartłomiej Nowosielski dołączył do obsady "M jak miłość". Lubiany aktor wciela się w Tadeusza, sąsiada rodziny Mostowiaków w Grabinie. Sympatyczny Tadek szybko stał się dobrym przyjacielem młodych Uli i Bartka. 

Aktor niedawno gościł na kanapie "Pytania na śniadanie". W programie opowiedział Katarzynie Cichopek o swojej przemianie. Nowosielski jeszcze niedawno ważył ponad 160 kilogramów. Zdecydował się jednak na utratę nadprogramowej wagi. Najpierw stracił 7 kg, później zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, po której stracił 20 kg. 

Reklama

Bartłomiej Nowosielski: "Ja mam dla kogo żyć"

"Jem określone ilości, porcje się zmniejszyły, ale nie jestem w stanie więcej zjeść. Jak się zdarza, że zjem za dużo, to dostaję informację od żołądka" - powiedział w programie. "Spadłem do 143 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć. Po trzech miesiącach niegrania założyłem kostium, muszą mi go zwęzić, bo wszystko ze mnie spada" - dodał. 

W walce o zdrowie kibicuje mu żona Ewelina Kudeń-Nowosielska, która również występuje w "M jak miłość". Małżonkowie wspólnie ćwiczą na siłowni. 

Bartłomiej Nowosielski: Córka poszła w jego ślady

Bartłomiej Nowosielski zawsze z dumą mówi w wywiadach o swych dwóch córkach 10-letniej Zosi i 7-letniej Hani. Odtwórca roli Andrzeja Tomali w "Barwach szczęścia" nie kryje, że jest bardzo zadowolony z faktu, że jego młodsza latorośl postanowiła pójść w jego ślady i chce zostać aktorką.

Jak się okazuje, Hania Nowosielska odziedziczyła talent aktorski po nim i swojej mamie (żona Bartka, Ewelina Kudeń, też jest aktorką - fani "Klanu" z pewnością pamiętają ją jako Frączakową, a miłośnicy "Na Wspólnej" jako Klaudię).

Urocza dziewczynka  dwa lata temu "zaliczyła" swój debiut przed kamerą, i to nie byle jaki, bo na planie najpopularniejszego polskiego serialu. Dziewczynka w "M jak miłość" wciela się w córkę Kamila Gryca.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy