M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Gabriela Raczyńska ma już 18 lat! Zmieniła się nie do poznania

Gabriela Raczyńska stawiała pierwsze kroki w aktorstwie jako mała dziewczynka na planie "M jak miłość". W popularnym serialu występuje od 2013 roku. Dziś ma już 18 lat i zmieniła się nie do poznania. Po długich blond włosach nie ma już śladu.

Gabriela Raczyńska zyskała popularność dzięki "M jak miłość"

Największą popularność przyniosła Gabrieli Raczyńskiej rola Basi w "M jak miłość", ale nie wszyscy pamiętają, że w 2013 roku, kiedy zadebiutowała w "Emce", zagrała też gościnny epizod w "Ojcu Mateuszu". 

Na zdjęcia próbne do "M jak miłość" Gabrysia trafiła dzięki mamie, która podczas wakacji w 2013 roku dowiedziała się, że twórcy najpopularniejszego polskiego serialu poszukują 7-letniej dziewczynki do roli córki Ali (Olga Frycz).

Reklama

"Poszłam, zaprezentowałam się i po kilku miesiącach okazało się, że zagram. Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa, bo myślałam, że nic z tego nie będzie" – wspomina.

Na planie Gabrysia od razu zaprzyjaźniła się z Rafałem Mroczkiem, czyli serialowym Pawłem Zduńskim. Tuż po debiucie w "M jak miłość" Gabriela postanowiła, że w przyszłości zostanie zawodową aktorką. Basia to jedno z kilku jej serialowych wcieleń. Mieliśmy też okazję oglądać ją w "Ojcu Mateuszu" oraz jako Alę w "Drugiej szansie". Zagrała również w "rodzince.pl" i "Prokuratorze".

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną, Basia została napadnięta przez Filipa (Kacper Zalewski), który chciał ją zgwałcić. Po wakacjach chłopak zostanie uznany winnym tego czynu, ale sąd wymierzy mu wyrok w zawieszeniu.

"M jak miłość": Tak dziś wygląda Gabriela Raczyńska. Ma już 18 lat!

Gabriela Raczyńska dorastała na oczach widzów. Dziś jest już nastolatką i nie przypomina dziewczynki z początku jej przygody z "M jak miłość". W maju skończyła 18 lat. Po długich blond włosach nie ma już śladu, młoda aktorka postawiła na ciemną krótką czuprynę.

Młoda aktorka publikuje chwile z życia na Instagramie. Obserwuje ją tam ponad 20 tys. osób.

Czytaj więcej: Maciej Musiał: Od nieśmiałego nastolatka do gwiazdy Netfliksa. Tak zaczynał karierę

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama