M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Finał sezonu. Kto zajmie miejsce Małgosi?

Sonia, Joanna i Teresa - każda z nich odmieni życie Mostowiaków… Zapowiedź ich przygód widzowie zobaczą już w najbliższym tygodniu - w ostatnich odcinkach przed wakacyjną przerwą.


Marta z każdym dniem będzie coraz bardziej zazdrosna o Sonię... I w końcu o swoich obawach opowie Marii. - Byliśmy wczoraj na zawodach w szkole Ani. Sonia też tam była. Przywitaliśmy się - dzień dobry, dzień dobry. Nagle tak się do siebie uśmiechnęli z Andrzejem, że aż mnie w dołku ścisnęło...

Siostra spróbuje ją uspokoić, ale Wojciechowskiej to nie przekona... - Jeszcze parę lat temu - tak, miałabyś prawo się niepokoić. Ale Andrzej bardzo się zmienił... Założę się o każde pieniądze, że teraz nawet nie obejrzy się za inną kobietą! - Tak? To hazardzistka z ciebie...

Tymczasem Budzyński... kolejny raz umówi się z Sonią! - Dlaczego tak mi się przyglądasz? - Mówiłem ci już, że bardzo lubię twój uśmiech? - Aha... Trochę za bardzo? I zaraz mi znowu powiesz, że w związku z tym nie możemy się więcej spotykać?

- Wiedziałem, że mi to wypomnisz! Ale masz rację... Przepraszam, zrobiłem z siebie wyjątkowego durnia. Wiem, że się wygłupiłem. I szczerze mówiąc, bałem się, że nie będziesz już chciała się ze mną spotkać! - Andrzej pośle dziewczynie ciepły uśmiech... A później rzuci, spoglądając przyjaciółce prosto w oczy: - Bardzo lubię z tobą rozmawiać... Nie wiem, może będę tego żałował, ale... jak myślisz, moglibyśmy od czasu do czasu spotkać się gdzieś na kawie?

A serialowy Artur posunie się jeszcze dalej! Rogowski wróci w końcu do Polski, ale zamiast chwycić w ramiona żonę... spotka się z kochanką! A Teresa zażąda, by powiedział o ich romansie Marii. - Artur... Czy twoja żona wie, że tu jesteś? - Nie, nie mówiłem jej. Najpierw chciałem zobaczyć się z tobą... - Kiedy jej powiesz? - Przecież wiesz, jak wygląda sytuacja... Teraz nie mogę! Musimy zainstalować się w Warszawie, znaleźć jakieś lokum dla Marysi i Basi... To nie jest dobry moment!

- Ciągle to powtarzasz! - Teresa, proszę cię... - Wiem, wiem... Musimy poczekać! A nie boisz się, że Marysia i tak się dowie? Bo na przykład ktoś nas zobaczy... - Boję się, ale... Co z tego? Musiałem się z tobą spotkać...

Tymczasem do Marii dotrze tragiczna wiadomość z USA - o śmierci Michała Łagody... Rogowska będzie w szoku.

A prawnik brata przekaże jej w dodatku, że Małgosia zaginęła... - Rozmawiałem z lekarzem, który opiekował się pani siostrą po wypadku. Pani Małgorzata nie poniosła większych obrażeń, ale... wstrząs i stres spowodowały, że nie udało się utrzymać ciąży. Zaraz po śmierci swojego partnera, na własne życzenie, wypisała się ze szpitala i ślad po niej zaginął.

Tomek dostanie z kolei informację, że jego była żona przyleciała do Polski i zatrzymała się w jednym z warszawskich hoteli. Chodakowski, zaskoczony, od razu pojedzie na miejsce... i odnajdzie małego Wojtka!

A chwilę później odkryje, że paszportem Małgosi posługuje się zupełnie nieznana mu kobieta. Tajemnicza blondynka - Joanna (Barbara Kurdej-Szatan).

Dziewczyna, widząc policjanta, wpadnie w panikę i ucieknie. A mały Wojtek wyzna, że Asia była w Ameryce jego opiekunką...  

Co wydarzy się dalej? Ostatnie odcinki "M jak miłość" już w przyszłym tygodniu, 9 i 10 czerwca. 

Reklama

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy