M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 356106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ewa musi wybrać: praca albo miłość!

Rewolucja w życiu Dominiki Kluźniak oraz jej bohaterki - Ewy. Aktorka spodziewa się dziecka, jak wpłynie to na losy serialowej ukochanej Mostowiaka?


Reklama


Ewa musi wybrać: praca albo miłość!

Już niebawem Ewa (Dominika Kluźniak) dostanie awans i zostanie szefową nowego projektu naukowego. Dla Marka (Kacper Kuszewski) to nie będzie dobra wiadomość! Awans bowiem wiąże się z koniecznością wyjazdu Szeflerowej do Irlandii. Co zrobi Ewa? Zwłaszcza gdy dowie się, że Annie (Tamara Arciuch) nadal zależy na Mostowiaku...

Jak scenarzyści poradzą sobie z ciążą aktorki?

Dominika Kluźniak spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała fanów serialu. Jak potoczą się losy granej przez nią Ewy? Czy będzie w ciąży?

Związek Ewy i Mostowiaka (Kacper Kuszewski) rozwija się. W najbliższych odcinkach Marek zdecyduje się na poważny krok: poprosi ukochaną, by z nim zamieszkała.

- Jeśli chcemy być razem, musimy spróbować. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo! Wiele takich posklejanych, patchworkowych rodzin świetnie sobie radzi - powie z przekonaniem Mostowiak. Czy zamieszkają razem i zdecydują się na wspólne dziecko? Być może, jednak producenci nie zdradzają, jakie zmiany zrobią w scenariuszu "M jak miłość" w związku z ciążą Dominiki Kluźniak.

Aktorka poinformowała twórców o swoim stanie. Teraz, dopóki brzuszek nie jest zbyt widoczny, zostanie nakręconych jak najwięcej scen. A co będzie potem, to na razie tajemnica.

"Kurier TV"/ Ewa Modrzejewska

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Dominika Kluźniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje