Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dominika Kachlik rezygnuje z roli Franki? Aktorka komentuje

Dominika Kachlik, czyli serialowa Franka z "M jak miłość", dołączyła do ekipy serialu dość niedawno. Jej bohaterka od razu zdobyła dużą sympatię widzów. W ostatnim sezonie rezolutna Franka poślubiła Pawła. Jednak młodych małżonków czekają kłopoty. Kobieta wyjedzie do Stanów i nie wiadomo na jak długo tam zostanie. Stąd pojawiły się plotki, że postać zniknie z serialu na dobre. Co na to aktorka?

Dominika Kachlik w "M jak miłość"

Dominika Kachlik dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2020 roku. Grana przez nią bohaterka - Franka - wkroczyła w życie Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dość nieoczekiwanie, ponieważ... niemal wpadła pod prowadzony przez niego samochód! Taki był początek burzliwej historii Pawła i Franki, których połączyła miłość.

W minionym sezonie żywiołowa Franciszka poślubiła ukochanego, a na góralskim weselu bawili się najbliżsi młodej pary. Kiedy wydawało się więc, że drugi z braci Zduńskich wreszcie znalazł szczęście w miłości, przewrotny los - kierowany ręką scenarzystów - spłatał nie lada figla! Ostatnie odcinki "Mjm" przed wakacyjną przerwą ujawniły, że Franka nie powiedziała Pawłowi wszystkiego na temat swojego wcześniejszego życia. 

Reklama

Okazało się, że świeżo upieczona pani Zduńska w przeszłości została matką, a swojego syna oddała do adopcji! Teraz chłopiec, który przebywa w USA, poważnie zachorował, a jego opiekunowie zwrócili się do Franki z prośbą o pomoc. Już wiadomo, że bohaterka grana przez Dominikę Kachlik zdecyduje się na zagraniczny wyjazd, ale nie wyjawi Pawłowi prawdziwego powodu takiej decyzji...

Czy Dominika Kachlik będzie jeszcze w "M jak miłość"? Takie pytanie coraz częściej zaczęło się pojawiać w głowach fanów produkcji. Zapytania dotarły nawet do samej gwiazdy, która postanowiła jednoznacznie wypowiedzieć się w danej kwestii.

Nowe odcinki "M jak miłość" z Franką

Serialowa Franka opublikowała na Instagramie relację, w której zapewniła fanów o tym, że będzie obecna w nowych odcinkach "M jak miłość": "Nie, nie odchodzę z "M jak miłość", głupoty piszą, nie słuchajcie elo".

W życiu zawodowym pięknej aktorki ostatnio sporo się dzieje! Dominika Kachlik pracuje bowiem na planach nowych produkcji; pojawi się m.in. w serialu: "Bracia". Widzowie "Mjm" mogą odetchnąć jednak z ulgą - serialowa Franka nie powiedziała bowiem ostatniego słowa! Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL