M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389820
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dawid przyłapie Basię z młodym Nieśpielakiem!

Po tym, jak Basia (Karina Woźniak) zwierzy się swemu tacie (Robert Moskwa), że ma złamane serce przez Dawida (Iwo Wiciński), Rogowski postanowi pomóc córce w uratowaniu jej związku z młodym Jaszewskim. Co z tego wyniknie?

Przed wakacyjną przerwą syn Olgi (Małgorzata Lewińska) obraził się na Basię o incydent z aparatem fotograficznym, do którego doszło podczas protestu w sprawie budowy kliniki okulistycznej w Grabinie. Gdy Dawid zaczął robić zdjęcia profesorowi Nieśpielakowi (Zbigniew Suszyński), syn okulisty Antek (Franciszek Szymański) próbował mu to uniemożliwić. W wyniku szarpaniny Jaszewski rozbił swój sprzęt. Potem fałszywie oskarżył młodego Nieśpielaka, że to on zniszczył jego aparat. Do akcji wkroczył policjant Rafał (Jakub Kucner), któremu Basia zeznała całą prawdę: Dawid sam upuścił aparat.

Reklama

"M jak miłość": Rogowski ściągnie Dawida do Grabiny!

W efekcie tego niefortunnego zdarzenia Jaszewski wrócił do Warszawy i przestał odzywać się do ukochanej.

- Facet od ponad miesiąca nie daje mi żadnej szansy. Nie odbiera telefonów, nie dzwoni, nie odpisuje! - zwierzy się zrozpaczona młoda Rogowska ojcu po wakacjach.

- Mam złamane serce... I nie masz pojęcia, tato, jak to boli - doda.

Nieoczekiwanie Artur  wpadnie na pomysł, jak pomóc zranionej córce. Otóż, odwiedzi Dawida w Warszawie i przemówi mu do rozsądku, że zachował się bardzo niedojrzale, żeby nie powiedzieć dziecinnie. W konsekwencji tego młody Jaszewski zdecyduje się przyjechać do Grabiny i przeprosić Basię. Pech jednak sprawi, że wybierze sobie na to fatalny moment...

"M jak miłość": Dawid dostanie ataku zazdrości o Basię!

Zdradzamy, że w chwili, gdy Jaszewski w asyście Rogowskiego podjedzie pod dom rodziny Mostowiaków w Grabinie, Basia będzie zaaferowana rozmową z... Antkiem. Dawid natychmiast poczuje ostre ukłucie zazdrości w brzuchu. Zwłaszcza, że na własne oczy zobaczy, jak syn okulisty czule nasuwa Rogowskiej  kaptur na głowę!

Zanim Basia zdąży zareagować, chłopak odwróci się na pięcie i zniknie za węgłem domu. Rogowska biegiem ruszy za ukochanym...

Co Basia będzie miała na swoje usprawiedliwienie? I czy Dawid przyjmie to do wiadomości?

Zobacz też:

"M jak miłość": Nowy bohater namiesza w życiu Franki! Co w nowych odcinkach?

"M jak miłość": Wielkie przyjęcie na Deszczowej po wakacjach!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2650. Oliwka i Kajtek wrócą do siebie?

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy