Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Co dalej z Teresą Lipowską?

Co wydarzy się w 1631. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 24 stycznia, o 20:55 w TVP2)? Wkrótce na ekranach pojawi się nowa bohaterka, która okaże się seniorką rodu. Czy zagrozi pozycji Barbary? W sieci często pojawiają się plotki o odejściu Teresy Lipowskiej z serialu. Czy pojawienie się nowej nestorki rodu oznacza coś więcej?

Nowa postać w "M jak Miłość". Kim jest Aniela?

Nowe odcinki serialu: "M jak Miłość" niezmiennie gromadzą przed telewizorami sporą grupę widzów. W ostatnim czasie scenarzyści dostarczyli fanom "Emki" sporych emocji, a wszystko za sprawą tragicznej śmierci lubianej pary: Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zmarli w wyniku wypadku samochodowego, a ich córka - Kalinka - została sierotą. Dziewczynką zaopiekowali się Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), ale na horyzoncie pojawiła się przyrodnia siostra Marzenki: Beata (Izabela Warykiewicz). Przebiegła kobieta wie bowiem, że to właśnie Kalinka w przyszłości otrzyma spadek po babci Lisieckiej, dlatego chce zrobić wszystko, by dwulatka trafiła pod jej opiekę.

Reklama

Co ciekawe, do tej pory babcia Marzeny i Beaty pojawiała się w "M jak Miłość" jedynie w rozmowach. Teraz to się zmieni! W 1631. odcinku serialu w domu Mostowiaków pojawi się Aniela (Elżbieta Kijowska).

"M jak miłość": Odcinek 1631. Odnaleziona przyjaciółka Barbary!

"M jak Miłość" odcinek 1631. Emisja w poniedziałek 24.01.2022. Co się wydarzy?

Szybko okaże się, że Anielę sporo łączy z... Barbarą (Teresa Lipowska)! Jak podaje "Świat Seriali" Aniela okaże się dawną przyjaciółką Mostowiakowej, a panie oddadzą się wspomnieniom sprzed lat. Dobry nastrój w Grabinie zmąci pojawienie się Beaty, która odkryje, że jej babcia wyszła ze szpitala i pojechała do prawnuczki.

"Czy babcia już zapomniała, co to za ludzie? Ona ma długi, kto wie, na co poszło tyle pieniędzy... A jej mąż to kryminalista! Nie rozumiem, jak sąd mógł przyznać opiekę nad dzieckiem takiej... patologii!"- wyzna Beata, nie bacząc na obecność Uli.

Ziarno niepewności w sercu Anieli zostanie więc zasiane, a seniorka wróci do domu Uli i Bartka, by podzielić się z nimi swoimi przemyśleniami: "Beata to moja wnuczka, znam ją całe jej życie. Was znam dopiero od niedawna... Ale widzę, jak zajmujecie się moją prawnuczką. I już sama nie wiem, komu wierzyć..." - wyzna.

Teresa Lipowska w "M jak Miłość"

Pojawienie się nowej postaci w "M jak Miłość" zawsze budzi wiele emocji - czy Aniela zagości w serialu na dłużej? Co w takim razie z wątkiem Barbary? O ile odpowiedź na pierwsze z postawionych pytań znają wyłącznie scenarzyści, o tyle druga kwestia niedawno została poruszona przez samą produkcję! Tuż po tym, jak w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o zminimalizowaniu wątku Barbary, szybko pojawiła się odpowiedź od twórców "Emki".

Faktem jest, że ostatnio mniej było w "M jak miłość" serialowej Barbary, jednak to naturalna specyfika każdej wielowątkowej produkcji. Jedne postaci wysuwają się na pierwszy plan, inne pokazywane są rzadziej. Bardzo dbamy o naszych aktorów, z powodu pandemii koronawirusa, podczas nagrywania jesiennych odcinków staraliśmy się nie eksploatować tak bardzo pani Teresy- uspokajała w rozmowie ze "Światem Seriali" Karolina Baranowska.

Wygląda więc na to, że postać Barbary niezmiennie będzie pojawiać się w produkcji Telewizji Polskiej. Niezmienna pozostaje również emisja "M jak Miłość"; nowe odcinki można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP 2.

"M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Dementujemy plotki!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy