Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Wendzikowska potwierdziła, że spodziewa się dziecka!

Aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", była dziś rano gościem "Dzień Dobry TVN". W programie występowała jako przyszła mama, która zdecydowała się na poród przez cesarskie cięcie!


Reklama

Wcześniej aktorka pojawiła się na otwarciu sklepu z ubrankami dziecięcymi. Wendzikowska zdradziła wówczas, że jej wzrok szczególnie przyciągnęła maleńka różowa sukienka... Jednak dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej nie udało się uzyskać potwierdzenia informacji o ciąży. Pytanie o to, czy rzeczywiście przyznała się, że spodziewa się dziecka Gokowi Wanowi, Wendzikowska spuentowała wymowną ciszą.

Gwiazda przyznała jedynie, że podobają się jej imiona Agnieszka i Aleksy i kiedy w przyszłości będzie miała dzieci, na pewno ochrzci je którymś z nich.

Tym razem, Wendzikowska jako gość "Dzień Dobry TVN" pierwszy raz pojawiła się w roli przyszłej matki i przyznała, że jest zdecydowaną zwolenniczką cesarskiego cięcia. Utwierdziła ją w tym kuzynka, która w przeszłości miała traumatyczne doświadczenia z porodem naturalnym. Gwiazda przyznała również, że miewa bardzo bolesne miesiączki i nie jest gotowa na ból związany z porodem.

- Prawdopodobnie gdyby nie ta możliwość, w ogóle nie zdecydowałabym się na ciążę - zadeklarowała.

Zatem oficjalnie możemy pogratulować przyszłej mamie i życzyć jej zdrowia i szczęśliwego rozwiązania! 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje