Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363089
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Mucha stworzyła portal dla... fajnych rodziców

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", przez 7 lat dzieliła się z czytelnikami bloga, który prowadziła, nowinkami ze swego życia i przemyśleniami na różne tematy. Kilka dni temu zdecydowała się zamknąć stronę. - Zaczynam nowy rozdział i mam nadzieję, że będziecie ze mną - napisała w ostatnim poście.


Reklama


Anna Mucha była jedną z pierwszych aktorek, które wykorzystały internet do regularnych kontaktów z fanami. Jej blog od początku istnienia cieszył się ogromną popularnością, a każdy wpis był szeroko komentowany.

Z postów Ani, które bardzo często dotyczyły jej życia prywatnego, chętnie korzystały portale plotkarskie i kolorowe tygodniki... To przecież tu - na swojej stronie - aktorka pisała, jak czuje się, będąc w ciąży, to tu zamieściła pierwsze zdjęcia synka, tu wreszcie pisała o przedsięwzięciach, których bierze lub zamierza wziąć udział.

15 czerwca Anna Mucha oficjalnie pożegnała się ze swymi czytelnikami.

- Podobno każdy związek przechodzi kryzys w siódmym roku jego trwania. Nas także to nie ominęło... Dziś z pewnym żalem zamykam tego bloga - napisała.

Anna Mucha nie zamierza jednak zniknąć z sieci! Niemal natychmiast po zamknięciu jednej, rozpoczęła prowadzenie nowej strony. Została redaktor naczelną internetowego serwisu dla... fajnych rodziców.

- Chciałabym, żeby wszystkie fajne mamy i babeczki, żeby fajni ojcowie i w ogóle fajni rodzice, znaleźli tu miejsce dla siebie. Zapraszam do wspólnego pisania bloga, do komentowania, do nadsyłania swoich historii i opisywania codzienności - tymi słowami Ania rozpoczęła - jak sama to nazwała - nowy rozdział swojego życia.

Portal Mamadu.pl prowadzony przez Annę Muchę zadebiutował w sieci w niedzielę 15 czerwca o godzinie 21.20.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje