Reklama

"M jak miłość": Anna Mucha kusi w bikini

Trzeba przyznać, iż czerwiec jest wyjątkowo gorący - także u gwiazd! Anna Mucha - szukając orzeźwienia - wskoczyła do wody, a przy okazji zaprezentowała zgrabną sylwetkę. Pod zdjęciem aktorki w bikini posypały się komplementy!

Na instagramowych kontach gwiazd rządzą letnie klimaty! Raz po raz "znani i lubiani" publikują bowiem wakacyjne zdjęcia prosto z błogiego relaksu.

Właśnie dołączyła do nich Anna Mucha, która wrzuciła fotografię, na której połączyła ze sobą dwa żywioły!

Krystalicznie czysta woda i znajdująca się w niej Anna Mucha, która - odziana w bikini - prezentuje swoje wdzięki; to gorący miks, który został szybko dostrzeżony przez czujnych obserwatorów gwiazdy "M jak miłość".

W opisie do zdjęcia, na którym widać Annę Muchę w bikini, aktorka odniosła się do panujących upałów, a jako lokalizację oznaczyła Zalew Zegrzyński.

Reklama

"Uff, jak gorąco" - czytamy w poście gwiazdy "M jak miłość".

Jak łatwo się domyślić, Anna Mucha w stroju kąpielowym to widok, który zelektryzował internautów. Sekcja komentarzy szybko zapełniła się więc rozmaitymi wypowiedziami, w których prym oczywiście wiodły komplementy.

Jak widać, Anna Mucha doskonale wie, jak podkręcić atmosferę na Instagramie! Jak myślicie, jakimi fotografiami piękna gwiazda zaskoczy swoich obserwatorów następnym razem?

Zbliża się Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje