Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368620
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anka zatrudni... szpiega, by wiedzieć wszystko o życiu Budzyńskich!

Anka (Weronika Rosati) nie będzie w stanie zrozumieć, jak to się dzieje, że Andrzej (Krystian Wieczorek) jest... szczęśliwy u boku Magdy (Anna Mucha). Będzie pewna, że idealnym małżeństwem Budzyńscy są jedynie na pokaz. By dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domu, postanowi zatrudnić szpiega!

W 1527. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 22 września o godzinie 20.55) Anka obmyśli iście szatański plan, by zaspokoić swoją ciekawość na temat codziennego życia Magdy i Andrzeja. Wpadnie na pomysł, by mająca sprzątać u niej, a już sprzątająca u Budzyńskich Klaudia (Żaneta Homa), szpiegowała dla niej przyjaciół! Nie poprosi jej jednak o to od razu...

Reklama

- Co tam u Magdy i Andrzeja? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? - zapyta dziewczynę, gdy ta zjawi się u niej po raz pierwszy.

- Jak najlepiej - uśmiechnie się Klaudia.

Anka stwierdzi, że to cudna nowina i że... wierzy jej na słowo.

- W końcu, kto lepiej od pani zna ich tajemnice - szepnie, po czym nieoczekiwanie wręczy Klaudii kilka banknotów, mówiąc, że to na dobry początek współpracy.

Kilka godzin później, kiedy mieszkanie będzie już lśniło czystością, Waszkiewicz znów zacznie wypytywać Klaudię o Budzyńskich i podejmie próbę przekonania jej, aby informowała ją o wszystkim, co dzieje się w ich domu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje