Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368573
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzejek zostanie... gliną! Będzie ścigał własnego brata!

Wkrótce po objęciu stanowiska komendanta lipnickiej policji Janek (Tomáš Kollárik) postanowi zatrudnić Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Lisiecki obieca swemu nowemu szefowi, że pomoże mu przekonać Bartka (Aleksander Smoleński), by poszedł na układ z prokuratorem i złożył zeznania przeciwko członkom bandy, do której kiedyś należał...

W 1528. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 23 września o godzinie 20.55)  Janek zaprosi Andrzejka na rozmowę na temat pracy. Wprost zapyta Lisieckiego, kiedy mógłby zająć miejsce, które on zwolnił po awansie na komendanta. Andrzejek zapewni Morawskiego, że posadę w policji jest gotowy przyjąć... natychmiast.

Reklama

Lada dzień kończę kurs. Egzaminy zdane, czas ostro brać się do roboty - powie i da Jankowi do zrozumienia, że nie może się już doczekać chwili, gdy odbyć swój pierwszy patrol u boku Soni (Barbara Wypych).

Trzeba by cię wrzucić do grafiku dyżurów - uśmiechnie się nowy komendant.

Chwilę Lisiecki zapyta Janka o swojego brata. Będzie ciekawy, czy coś już wiadomo w sprawie Bartka, który uciekł z Grabiny po tym, jak byli kumple wrobili go w przestępstwa, których nie popełnił.

Jedną nogą jesteś prawie w służbie, więc... - westchnie Morawski i zdradzi Andrzejkowi, że policja zgarnęła wszystkich członków gangu, do którego kiedyś należał jego brat.

Jeśli Bartek zdecydowałby się zeznawać, dostanie gwarancje prokuratury, że nie postawią mu zarzutów - powie Janek.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje