Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk świętuje 40. urodziny!

Andrzej Młynarczyk, czyli nieodżałowany Tomek Chodakowski z "M jak miłość", żartuje, że był dla swej mamy... prezentem z okazji Dnia Kobiet. Uwielbiany przez widzów aktor urodził się bowiem 8 marca! W tym roku mija dokładnie 40 lat od dnia, gdy przyszedł na świat.

40. urodziny nie są tej wiosny dla Andrzeja Młynarczyka jedynym powodem do świętowania. Tuż po tym, jak 8 marca aktor zdmuchnie 40 świeczek zdobiących jego urodzinowy tort, będzie przyjmował gratulacje z okazji 20-lecia pracy artystycznej!

Reklama

Miał zaledwie 20 lat, kiedy po raz pierwszy stanął na profesjonalnej scenie. 20 kwietnia 2000 roku zadebiutował rolą... mordercy w "Makbecie" w krakowskiej Bagateli. 

Od tamtej pory zdobył popularność, o jakiej nawet nie śmiał marzyć, kiedy po maturze zdecydował się zdawać do Akademii Teatralnej. Dziś jest jednym z najbardziej lubianych aktorów swego pokolenia, choć... bardzo podpadł milionom fanów, gdy w 2017 roku zdecydował się zrezygnować z roli Tomka w "Emce", w którą wcielał się przez dekadę.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje