M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk się żeni!

Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek Chodakowski z „M jak miłość”, zamierza tego lata oświadczyć się swej ukochanej. Jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, po wakacjach rozpocznie przygotowania do ślubu z Elizą Ziemińską.


Reklama


Moją pierwszą miłością będzie ta, która sprawi, że się ożenię – powiedział kiedyś Andrzej Młynarczyk w wywiadzie, dodając, że kobieta jego marzeń powinna być uśmiechnięta, trochę zwariowana, dobra i tolerancyjna.

Wszystko wskazuje na to, że Eliza Ziemińska, z którą spotyka się od prawie roku, jest właśnie tą kobietą, na jaką czekał przez całe życie. Jak donosi jeden z tygodników, Andrzej kupił niedawno pierścionek zaręczynowy i najprawdopodobniej podaruje go ukochanej podczas wspólnych wakacji, na które wybierają się na Maltę! Rodzice aktora – a przedstawił im Elizę niedawno – cieszą się, że ich syn jest szczęśliwy i bardzo polubili jego wybrankę...

Andrzej Młynarczyk chroni swe prywatne życie przed mediami. Tylko raz dał się namówić na szczere wyznanie na temat jego związku z Elizą Ziemińską i przyznał, że jest już gotowy na założenie rodziny, ale nie śpieszy się z podjęciem decyzji o ślubie.

- Myślę, że na zbudowanie relacji, która mogłaby zaowocować małżeństwem, potrzeba dużo czasu – powiedział wiosną tego roku w wywiadzie dla „Show”.

Dziś aktor nie ma już wątpliwości, że dobrze ulokował swe uczucia. Paparazzi przyłapali go w jednym z salonów jubilerskich w chwili, gdy kupował pierścionek wybrany przez towarzyszącą mu Elizę. 

- Ze sklepu wyszli trzymając się za ręce, uśmiechnięci – czytamy w „Na żywo”.

Lada moment Andrzej Młynarczyk i Eliza Ziemińska wyjadą na swoje pierwsze wspólne wakacje. Wybierają się na Maltę i tam właśnie aktor najprawdopodobniej poprosi ukochaną o rękę.

Eliza Ziemińska jest projektantką wnętrz, zna świetnie kilka języków, studiowała na uniwersytecie w Sztokholmie, a jej wielką pasją jest historia sztuki. Podobno Andrzej Młynarczyk zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia, a każdy spędzony u jej boku dzień utwierdzał go w przekonaniu, że bardzo dobrze ulokował swoje uczucia. Być może jeszcze w tym roku aktor poprowadzi swą wybrankę do ołtarza...

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Młynarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje