Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Alicja Bachleda-Curuś wzięła ślub z... Mikołajem Roznerskim! Mamy zdjęcia!

Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, po raz pierwszy od 15 lat gra w polskim filmie! Już w styczniu zobaczymy ją jako Basię w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” u boku Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z „M jak miłość”.


Reklama

Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do nowej komedii według scenariusza Piotra Wereśniaka i w reżyserii Kingi Lewińskiej.

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to opowieść o siedmiu mężczyznach, którzy - każdy na własny sposób - szukają miłości i szczęścia. Jest wśród nich Tomasz (Mikołaj Roznerski) - spec od reklamy, człowiek, któremu wszystko w jego idealnie zaplanowanym życiu idzie jak z płatka.

Skończył świetne studia, ma na koncie wiele sukcesów zawodowych, a w dodatku szykuje się do ślubu z poznaną jeszcze w liceum dziewczyną - śliczną Basią (Alicja Bachleda-Curuś). Razem z ukochaną zamierza kupić dom, umowa kupna nieruchomości czeka właściwie tylko na podpisanie, ale Tomasz nieoczekiwanie wpada w panikę... W dodatku na jego drodze pojawia się zjawiskowa Monika (Joanna Opozda)!

Co z tego wyniknie?

Zdradzamy, że Tomek jednak stanie na ślubnym kobiercu i zostanie mężem Basi, choć ich droga do ołtarza wcale nie będzie usiana różami.

Dla wcielającej się w Basię Alicji Bachledy-Curuś rola w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach" to pierwszy od 15 lat występ w polskim filmie fabularnym (w 2000 roku zagrała w "Syzyfowych pracach").

Na planie polskiej produkcji Alicja stanęła po raz ostatni w 2004 roku - właśnie wtedy zakończyła się jej przygoda z serialem "Na dobre i na złe". Od tamtej pory aktorka wystąpiła w kilku niemieckich i amerykańskich filmach (m.in. "Sommerstrum", "Trade" i "Ondine") oraz w międzynarodowej superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem" Renzo Martinellego.

Premiera komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" Kingi Lewińskiej, której producentami są Tadeusz Lampka i Piotr Wereśniak, zaplanowana jest na styczeń 2016 roku. Obok Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego na ekranie zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, Zbigniewa Zamachowskiego, Pawła Domagałę, Piotra Głowackiego i Leszka Lichotę.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje