Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Adriana Kalska pokazała zdjęcie z planu. Nie jest na nim sama!

Adriana Kalska powróciła na plan serialu "M jak Miłość". Aktorka, która prywatnie niedawno rozstała się z Mikołajem Roznerskim, pokazała na Instagramie nowe zdjęcie z pracy. Na wspomnianym kadrze nie jest sama.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem występują w "M jak Miłość". W serialu wcielają się w role Izy i Marcina Chodakowskich, czyli małżeństwa z dwójką dzieci. W "Emce" postać grana przez Kalską zakochała się w przystojnym ojcu małego Szymka i urodziła mu córkę - Maję. Przewrotny los (kierowany ręką scenarzystów) sprawił jednak, że Marcin i Iza z "M jak Miłość" musieli przejść długą drogę do tego, by tworzyć szczęśliwy związek. Nowe odcinki dają nadzieję na odbudowanie ich relacji, a właśnie na to czekają fani wspomnianej pary.

Reklama

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przez długi czas byli również parą w życiu prywatnym. Niedawno aktorka ogłosiła jednak ich rozstanie, publikując na Instagramie krótkie oświadczenie.

"M jak Miłość: Ada Kalska jako Iza

Zarówno Mikołaj Roznerski, jak i Adriana Kalska postanowili oddzielić życie prywatne od zawodowego, a przy tym nie komentować już więcej rozstania. Obydwoje pojawili się za to na planie "M jak Miłość" po dłuższej przerwie, a pierwsze zdjęcia zza kulis zaczęły już trafiać do mediów społecznościowych. Podczas gdy Mikołaj Roznerski pozował do zdjęcia opublikowanego na instagramowej relacji Małgorzaty Pieczyńskiej, Ada Kalska podzieliła się z internautami fotografią z serialowymi dziećmi. Cała trójka wpatruje się w obiektyw, a na twarzy gwiazdy maluje się szeroki uśmiech.

Nowe zdjęcie Kalskiej nie mogło przejść niezauważone w sieci, a sekcja komentarzy szybko zapełniła się odpowiedziami ze strony internautów.

Adriana Kalska w ostatnim czasie pojawia się na szklanym ekranie bardzo często; gwiazda wciela się bowiem w główną bohaterkę serialu pt.: "Papiery na szczęście" emitowanego w TVN7. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy