Reklama

"M jak miłość": Adriana Kalska pokazała się w zupełnie nowym wydaniu!

Adriana Kalska od kilku lat wciela się w rolę Izy w "M jak miłość". Teraz jednak postanowiła rozpocząć pracę nad zupełnie nowym projektem, co zmusiło ją do przejścia metamorfozy! Aktorka udostępniła zdjęcia, na których chwali się nową fryzurą! Czy pasuje jej taki kolor włosów?

Adriana Kalska i nowa fryzuraAdriana Kalska to aktorka doskonale znana widzom "M jak Miłość"; w produkcji TVP2 od kilku lat wciela się bowiem w postać Izy Chodakowskiej, która skradła serce Marcina (Mikołaj Roznerski). Co ciekawe, zakochani tworzą związek zarówno w życiu zawodowym, jak i...prywatnie! Roznerski i Kalska należą jednak do gwiazd, które cenią sobie prywatność, przez co próżno szukać w kolorowych mediach informacji na temat ich życia prywatnego. Jedno jest za to pewne - Adriana Kalska z pewnością nie narzeka na brak pracy! Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu z piękną aktorką w roli głównej. Na potrzeby nowego projektu ukochana Roznerskiego przeszła nie lada metamorfozę, stawiając na blond! Właśnie do sieci trafiły nowe zdjęcia, na których gwiazda prezentuje swój "nowy" look, przy okazji wspominając o... dzieciach!

Reklama


„Papiery na szczęście” – co to za serial?

Instagram Adriany Kalskiej zasiliły nowe zdjęcia prosto z planu produkcji pt.: "Papiery na szczęście". Trzeba przyznać, że w takim wydaniu aktorka zupełnie nie przypomina Izy z "M jak Miłość"! Ciemna fryzura została bowiem zastąpiona długimi blond pasmami, co sprawiło, że Kalska wygląda zupełnie inaczej. Na fotografiach znaleźli się również aktorzy młodego pokolenia, którzy także najprawdopodobniej pojawią się w nowej propozycji TVN7- to Julia Latosińska oraz Jakub Gąsior, a Kalska określiła mianem... dzieci!

Czy rzeczywiście Adriana Kalska zostanie "serialową mamą"? Wiele na to wskazuje! Z opisu serialu na oficjalnej stronie nadawcy wynika, iż grana przez nią bohaterka - Marta - będzie miała dwójkę dzieci: Marysię i Maxa. To właśnie oni będą świadkami zachodzących w jej życiu zmian, gdyż kobieta zdecyduje się odejść od męża (Mateusz Kmiecik) i rozpocząć nowe życie w Krakowie. Co jeszcze wiadomo o nowym serialu TVN7?  W główną rolę męską wcieli się Jakub Sasak, który - jako Adam - mocno zawróci w głowie Marcie.

Najprawdopodobniej "Papiery na szczęście" zastąpią "Zakochanych po uszy" w jesiennej ramówce TVN7. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal: "Wirtualnemedia.pl", serial będzie emitowany w dotychczasowym paśmie "Zakochanych...", czyli od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30. Będziecie oglądać "Papiery na szczęście"?

Autor: Sabina Obajtek
Zobacz też: Aktor "Rojsta '97" prawie stoczył się na dno! Łukasz Garlicki szczerze o uzależnieniu

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje