Reklama

"M jak miłość": Adriana Kalska kusi w sieci!

Adriana Kalska popularność zawdzięcza roli Izy w "M jak miłość". Aktorka od kilku lat wciela się w jedną z ulubionych bohaterek widzów serialu. Wielu z nich często myli aktorkę z jej ekranowym wcieleniem. Kalska zamieściła niedawno na swoim Instagramie zdjecie, które wywołało lawinę komentarzy. W takim wydaniu daleko jej do spokojnej Izy.

Nie tylko serialowa Iza

Wiosną Adriana Kalska zaskoczyła fanów publikując zdjęcie w blond włosach. Zmiana była szokiem nawet dla samego Mikołaja Roznerskiego, ukochanego aktorki. "Ale jak? Gdzie moja brunetka?" - skomentował zdziwiony. Szybko okazało się, że Kalska pracuje nad nowym serialem.

Serial "Papiery na szczęście", w którym Adriana Kalska gra główną rolę, opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera.

Teraz gwiazda "M jak miłość" znowu zaskoczyła. Tym razem wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w stroju seksowej pokojówki. W takim wydaniu z pewnością nie zobaczymy jej w produkcji TVP. W takim nietypowym stroju zobaczyć ją można za to na scenie. Aktorka jest bowiem związana m.in. z Teatrem 6. piętro. 

Reklama

"M jak miłość": Serialowa Iza już tak nie wygląda 

Odejdzie z "M jak miłość"?

Widzowie "M jak miłość" zaczęli spekulować, że w związku z pracą na planie serialu konkurencyjnej stacji Adriana Kalska zrezygnuje z roli Izy Chodakowskiej w kultowej produkcji Dwójki. "Super, że Ada dostała główną rolę, ale obawiam się, że to koniec Izy i Marcina w 'Emce'" - pisali pod artykułem o "Papierach na szczęście". Wszystkich, którzy obawiają się, że Iza zniknie z "Emki", uspokajamy. Adriana Kalska łączy pracę na dwóch planach, a w jej wątku w "M jak miłość" po wakacjach wydarzy się prawdziwa rewolucja!

Zobacz też: "Na sygnale": Marcelina Zawadzka niczym "miss mokrego podkoszulka"


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje