Reklama

"M jak miłość": Szokująca metamorfoza Izy!

Gwiazda serialu "M jak miłość" pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. Ciemne włosy to już przeszłość? Adriana Kalska zaprezentowała się fanom w wersji blond.

Adriana Kalska to aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu "M jak miłość". W uwielbianej przez widzów produkcji występuje u boku Mikołaja Roznerskiego, który jest też jej życiowym partnerem. Wkrótce 35-letnią gwiazdę zobaczymy w zupełnie innym wcieleniu. Adriana Kalska pracuje bowiem nad nowym projektem, na potrzeby którego przeszła odważną metamorfozę.

Gwiazda serialu "M jak miłość" wprawiła fanów w osłupienie, publikując w sieci niecodzienne fotografie. Na najnowszych zdjęciach aktorka ma blond włosy. Ten widok mocno zaskoczył internautów. Był sporym szokiem nawet dla samego Mikołaja Roznerskiego.

"Ale jak? Gdzie moja brunetka?" - skomentował zdziwiony.

Reklama

"Ślicznie!" - oceniła zaś Kasia Cichopek.

Nie wszyscy jednak podzielili entuzjazm koleżanki Adriany Kalskiej z "M jak miłość". Obserwatorzy okazali się w większości woleć aktorkę w ciemniejszym odcieniu:

"Zdecydowanie lepiej w ciemnych",

"W ciemniejszych włosach lepiej...",

"Piękna kobieta. Ale w ciemnych lepiej",

Przemiana 35-letniej gwiazdy ma związek z "nowym projektem", w którym wkrótce ją zobaczymy. Jak zdradziła Kalska pod zdjęciami, które wywołały tak duże poruszenie, niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w nowej produkcji TVN7. Jakiej - tego póki co aktorka nie ujawnia. Dla tych, którzy ubolewają nad jej radykalną zmianą koloru włosów, pocieszeniem może być fakt, że to, co zaprezentowała na Instagramie, to najprawdopodobniej jedynie peruka.

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama