Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368272
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": A jednak... Lilka jest w ciąży! Mateusz weźmie to na siebie!

Lilka (Monika Mielnicka) będzie załamana, gdy lekarka, do której zawiezie ją Mateusz (Krystian Domagała), potwierdzi, że za kilka miesięcy zostanie mamą. Młody Mostowiak obieca dziewczynie, że zaopiekuje się nią i dzieckiem...

W 1494. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 17 lutego o godzinie 20.55 w TVP2) Lilka i Mateusz zjawią się w poradni ginekologicznej. Lekarka, która przebada Banachównę, potwierdzi, że dziewczyna jest w ciąży.

Reklama

- To mniej więcej piąty, może szósty tydzień - stwierdzi.

Mateusz od razu zapyta ginekolożkę, kiedy będzie można zrobić pierwsze testy na ustalenie ojcostwa. Obieca Lilce, że - cokolwiek się stanie - będzie ją wspierał.

- Jesteśmy w tym razem. Uważam, że... niezależnie od wyników testu na ojcostwo, musimy sobie coś ustalić. I to będzie wersja obowiązująca dla wszystkich. To jest nasze dziecko, a innym wara od tego - powie dziewczynie. 

Nastolatka spojrzy mu w oczy i wprost zapyta, co będzie, jeśli jednak okaże się, że jest w ciąży nie z nim, ale z chłopakiem, który ją zgwałcił.

- Nawet wtedy... To jest nasze dziecko - powtórzy Mostowiak.

Lilka nagle wybuchnie płaczem. Wyzna Mateuszowi, że jest w stu procentach pewna, że nie on jest ojcem dziecka, które nosi pod sercem!

Kilka godzin później dziewczyna niespodziewanie zniknie. Banachowa (Dorota Chotecka) powie Mateuszowi, że jej córka poszła do koleżanki. Mostowiak zacznie jej szukać... Tymczasem matka Lilki znajdzie list, z którego wywnioskuje, że nastolatka postanowiła popełnić samobójstwo!

W czasie, gdy przerażona Banachowa czytać będzie list napisany przez córkę, Mateusz dotrze - skierowany tu przez przyjaciółkę Lilki - do wiaduktu kolejowego. Z daleka zobaczy dziewczynę niebezpiecznie przechyloną przez barierkę. W ostatniej chwili powstrzyma ją przed skokiem.

Jeszcze tego samego dnia Lilka powie matce, że jest w ciąży.

- Ze mną... - doda Mateusz.

- Co wyście najlepszego zrobili? - westchnie Banachowa.

Mateuszowi pozostanie już tylko jedno - powiedzieć Barbarze (Teresa Lipowska) i Marii (Małgorzata Pieńkowska), że za kilka miesięcy będzie miał z Lilką dziecko...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje