Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuba i Irek zostaną przyjaciółmi

Ale numer! Nikt się chyba nie spodziewał, że dwaj rywale, ba, nawet zajadli wrogowie, nagle się zaprzyjaźnią! Co ich połączy?

Przypomnijmy, że Kuba Ziober (Przemysław Cypryański) i Irek Podleśny (Maciej Jachowski) rywalizowali ze sobą o względy Olgi Jankowskiej (Karolina Nowakowska). Punktem zapalnym był też mały Krzyś (Wojtek Traczyński). Kuba - po ślubie z Olgą - stał się jego prawnym opiekunem. Irek zaś to biologiczny ojciec Krzysia.

Reklama

W czasie zagranicznych wojaży Olga poznała jeszcze innego mężczyznę i rzuciła dla niego Kubę. W nowych warunkach Ziober i Podleśny zostaną przyjaciółmi. Pierwsze tego oznaki zobaczymy już w 720. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 2 lutego). Wtedy to wyruszą razem na podbój świata i podryw panienek… Oczywiście ich przyjaźni pomoże też wypity w dużych dawkach alkohol…

"Los bywa przewrotny" - komentuje Maciej Jachowski. "Przypuszczam, że podobne sytuacje dzieją się także w rzeczywistości. Kierując się dobrem Krzysia, którego Kuba jest prawowitym opiekunem, a Irek biologicznym ojcem, musiało dojść do zawieszenia broni. Co więcej - powoli nawiązuje się między bohaterami nić porozumienia. A jak dalej będzie - zobaczymy".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje