Reklama

Krystian Wieczorek: Gwiazdor "M jak miłość" ukrywał romans z Anną Czartoryską? Od plotek aż huczało

Krystian Wieczorek, znany z takich serialowych produkcji jak "M jak miłość" i "Komisarz Alex", od lat cieszy się sympatią widzów. Przez pewien czas był on obiektem westchnień wielu kobiet, choć długo nie potrafił odnaleźć szczęścia w miłości. Gdy pracował na planie serialu "Miłość nad rozlewiskiem" w mediach rozrywkowych pojawiły się plotki o jego romansie z Anną Czartoryską.

Kariera aktorska Krystiana Wieczorka

Krystian Wieczorek od wielu lat zachwyca widzów swoimi występami w najpopularniejszych polskich produkcjach serialowych. Swoją przygodę z telewizją zaczął w 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy wystąpił w uwielbianym przez widzów serialu "M jak miłość". Od tamtej pory stale gości na ekranach. Poza "M jak miłość" wystąpił także w "Kryminalnych", w "Czasie honoru", w "Plebanii" i w "Na dobre i na złe".

Krystian Wieczorek z łatwością podbił serca widzów. Udało mu się to zrobić za sprawą talentu oraz wyjątkowej urody, która sprawiła, że aktor do dziś jest obiektem westchnień wielu osób. Mówiono także, że w pewnych kręgach cieszył się opinią playboya i wiecznego chłopca.

Krystian Wieczorek ukrywał romans?

W przeszłości wokół Krystiana Wieczorka krążyło wiele kobiet, które zabiegały o jego względy. W pewnym momencie w mediach pojawiły się plotki, sugerujące, że aktor związał się ze swoją koleżanką po fachu, Anną Czartoryską. 

Aktorzy poznali się na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem". Fakt, że spędzali ze sobą bardzo dużo wolnego czasu nie umknął uwadze tabloidów.

W czasie, gdy ich drogi się skrzyżowały, oboje mieli za sobą bardzo trudny okres. Anna Czartoryska niedawno rozstała się z Piotrem Adamczykiem, a Wieczorek próbował zapomnieć o swojej wieloletniej partnerce, Dorocie Androsz. Wiele osób liczyło więc na to, że aktorzy w końcu odnajdą szczęście.

W tym czasie znajomi Anny Czartoryskiej na łamach kolorowej prasy opowiadali, że aktorka była w tamtym czasie wyjątkowo radosna i szczęśliwa.

Znajomi Krystiana Wieczorka także zauważyli, że aktor zmienił się nie do poznania. Za każdym razem, gdy wracał w rodzinne strony, miał opowiadać tylko o Annie. W mediach aż huczało od plotek na temat ich romansu.

Przez pewien czas wydawało się, że aktorzy są sobie pisani. Wielu wróżyło im szczęśliwą przyszłość. Przekorny los zdecydował jednak inaczej. 

Po skończonej pracy na planie serialu "Miłość nad rozlewiskiem" Anna Czartoryska i Krystian Wieczorek musieli wrócić do codzienności. Każde z nich zajęło się swoimi obowiązkami, zapominając o serialowym partnerze. Krótko po tym Krystian Wieczorek zaangażował się w nowy projekt o tytule "Julia", a kobieta, z którą do tej pory wiele osób go łączyło, zajęła się grą w warszawskim teatrze "Roma". 

Nie minęło wiele czasu, gdy w mediach rozrywkowych pojawiła się informacja o tym, że Anna Czartoryska zdołała podbić serce syna znanego polskiego miliardera - Michała Niemczyckiego. Powiedziała mu sakramentalne "tak" w 2013 roku. Natomiast Krystianowi Wieczorkowi przyszło poczekać na miłość. Odnalazł ją dopiero w 2015 roku, kiedy to na planie serialu "M jak miłość" poznał Marię Szafirską - swoją aktualną żonę.

Zobacz też: "M jak miłość": Krystian Wieczorek pokazał swoją córkę!

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Szafirska (młodsza od Wieczorka o 17 lat) była wtedy 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, ale gdy dostała propozycję dołączenia do obsady serialu, a w dodatku dowiedziała się, że zagra u boku Krystiana Wieczorka - aktora, którego bardzo lubiła, podziwiała i ceniła - bez wahania przyjęła ofertę wcielenia się w Paulinę Lipską. Nie przypuszczała, że decyzja ta zmieni jej życie!

Długo ukrywali swój związek, nie pokazując się razem w błysku fleszy. W końcu wygadał się jeden ze znajomych, ale wtedy para... już razem mieszkała! Cichy ślub wzięli na Podlasiu w 2016 roku.

W 2018 roku urodziła się ich córka, Aniela. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska nie udzielają zbyt wielu wywiadów i dbają o swoją prywatność.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy