Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Krystian Wieczorek pokazał swoją córkę!

Krystian Wieczorek, znany głównie dzięki roli Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość", spędza wakacje z rodziną w pięknej Chorwacji. Do sieci właśnie trafiły zdjęcia, na których aktor pozuje z żoną - Marią Szafirską. Na jednej fotografii widać również córeczkę pary. Aktor nigdy wcześniej nie publikował zdjęć Alinki w serwisach społecznościowych.

Krystian Wieczorek: życie prywatne

Dzięki popularnej "Emce", Krystian Wieczorek poznał miłość swojego życia. Na planie serialu poznał bowiem o 17 lat młodszą aktorkę - Marię Szafirską i już po roku byli małżeństwem. Niedawno para obchodziła 5 rocznicę ślubu i z tej okazji gwiazdor opublikował w sieci wzruszający post. Małżonkowie niedługo po ślubie doczekali się też swojego pierwszego dziecka. Na świecie powitali Alinkę i od tego czasu aktor nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwy.

Wakacje w Grecji

Aktor niezwykle rzadko dzieli się fotografiami dotyczącymi jego życia prywatnego, a zwłaszcza malutkiej córeczki. Ostatnio jednak postanowił zrobić wyjątek. Gwiazdor "M jak miłość" wraz z żoną i córeczką przebywa na wakacyjnych wczasach w słonecznej Chorwacji i to właśnie stamtąd relacjonuje chwile z najbliższymi. Do sieci trafiło również zdjęcie, na którym widać małą Alinkę, spacerującą z mamą za rękę. Widać, że rodzina spędza wspaniały czas. Aktor opatrzył zdjęcie podpisem: "Miłości mojego życia".

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy