Reklama

Krystian Wieczorek drwi z Doroty Wellman! Opisuje swój ciepły tyłek

Aktor, któremu popularność przyniosły role w serialach „M jak miłość” i „Komisarz Alex”, podobnie jak kilka innych polskich gwiazd odniósł się do głośnego felietonu Doroty Wellman. W przeciwieństwie do innych celebrytów nie krytykował jednak Doroty Welman, tylko skupił się na własnych gaciach.

W swoim poście na Instagramie Krystian Wieczorek pokazał, że ma dystans zarówno do cudzych opinii, jak i do samego siebie. Pod selfie, na którym występuje w ciepłym, sportowym stroju, odnotował:

Krytyka Doroty Wellman

Wspomnianą przez niego "pewną dziennikarką" jest oczywiście Dorota Wellman, która w weekendowym felietonie na łamach "Wysokich Obcasów" skrytykowała celebrtytów, karmiących internetową "wiecznie głodną widownię", błahymi i nieciekawymi wpisami, "Zupełnie jakby to interesowało cały świat". W swoim tekście stwierdziła także, że media społecznościowe są rajem dla narcyzów albo osób niedowartościowanych i samotnych. Opinia Doroty Wellman zachwyciła już m.in. Agnieszkę Hyży, a oburzyła Annę Wendzikowską czy Edytę Herbuś, które przytyki dziennikarki odebrały osobiście.

Reklama

Wieczorek, po przyznaniu się do tego, że on akurat należy do elity instgramowych narcyzów, pozwolił sobie na apel do miłośników biegania.

Żartobliwy wpis Krystiana Wieczorka

Żartobliwy post o gaciach został ciepło przyjęty przez internautów.

Zobacz więcej:

"Pierwsza miłość": Oskarżenie o plagiat! Marysia mści się na Michale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy