Reklama

"Pierwsza miłość": Oskarżenie o plagiat! Czy Marysia mści się na Michale?

Michał (Wojciech Błach) zostaje oskarżony o plagiat, przez co traci zlecenie. Grażyna (Grażyna Wolszczak) uważa, że za pomówieniami stoi Marysia (Aneta Zając)! Mamy przedpremierowy fragment z jednego z nadchodzących odcinków!

Marysia może liczyć na wsparcie

Marysia już spotkała się z Michałem w kancelarii adwokackiej. Małżonkowie rozpoczęli walkę o rzeczy, które są w ich wspólnym posiadaniu! Marysię wsparł Kacper (Damian Kulec). Jej biologiczny ojciec - Edward (Marek Siudym) też zaoferował swoje pomoc.

Zemsta na niewiernym mężu?

Grażyna uważa, że Marysia mści się na Michale. Jest przekonana, że oskarżenie jej kochanka o plagiat nie jest zwykłym zbiegiem okoliczności tuż przed jego rozwodem. Domański nie wierzy, że jego żona jest zdolna do takich działań, bo nigdy nikomu nie zrobiła żadnego świństwa! Czy Marysia perfidnie miesza w życiu Michała? A może ktoś inny za tym stoi? Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w środę 22 września w kolejnym odcinku "Pierwszej miłości"!

Reklama

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama