Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krótka żałoba po Hance?

Jego świat runął jak domek z kart! Śmierć żony była dla Marka prawdziwą traumą. Wiele wskazuje jednak na to, że niedługo w jego życiu pojawi się nowa, piękna kobieta.

Dla widzów to był trudny moment! Odcinek 862., w którym odeszła Hanka (Małgorzata Kożuchowska), obejrzało 8,4 mln. osób (co drugi Polak, mający w tym czasie włączony telewizor, przełączył program na "M jak miłość"). Chwilę później w Internecie zaczęły masowo powstawać grupy dyskutujące o jej śmierci. Jedna z nich, utworzona na Facebooku, ma w tej chwili blisko 300 tys. członków.

Reklama

Grabina we łzach

Jednak tragiczna sytuacja była największym ciosem dla rodziny Mostowiaków. Zszokowana Barbara (Teresa Lipowska) za śmierć synowej zaczęła obwiniać siostrę Hanki, Annę (Tamara Arciuch). Marek początkowo (Kacper Kuszewski) również nie mógł uwierzyć, że stracił ukochaną żonę, co kompletnie zrujnuje cały jego świat. By zapomnieć o traumie, wkrótce zacznie zaglądać do kieliszka...

Kawaler do wzięcia

Anna nie będzie mogła na to bezczynnie patrzeć i dlatego zaproponuje Markowi... białe małżeństwo! To oferta o tyle szokująca, że złożona mężczyźnie, który był jej... szwagrem. Gruszyńska jednak zapewni, że kierują nią jedynie dobre intencje - chęć pomocy pogrążonemu w rozpaczy wdowcowi i opieka nad jego dziećmi. Czy Mostowiak przystanie na jej warunki? A może ułoży sobie życie z Grażyną (Bożena Stachura), która od lat niestrudzenie próbuje go usidlić? Albo z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz) - nową, piękną mieszkanką Grabiny? W konkury może też stanąć druga Kasia (Ewelina Serafin), młodzieńcza miłość Marka... Pytanie tylko, czy i kiedy jego udręczone serce będzie gotowe na nową miłość.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje