M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karina Woźniak: Co wiemy o gwieździe "M jak miłość"?

Karina Woźniak to młoda i obiecująca aktorka, którą widzowie najlepiej znają z roli Basi Rogowskiej w serialu "M jak miłość". Gwiazda cieszy się sympatią widzów i kolegów z planu, którzy wychwalają jej talent.

Karina Woźniak: Aktorski talent

Karina Woźniak jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Jej talent aktorski dostrzegli nie tylko widzowie, ale też jej koledzy z planu "M jak miłość". Tak w szczerym wywiadzie dla "Świata Seriali" opowiadał o niej Robert Moskwa.

"M jak miłość": Karina Woźniak gra Basię Rogowską

Karina Woźniak urodziła się 4 marca 2005 roku, co oznacza, że niedługo będzie świętowała swoje 18 urodziny. Młody wiek aktorki sprawia, że jej talent staje się jeszcze bardziej imponujący.

Reklama

Młoda aktorka największą popularność zdobyła dzięki roli Basi w serialu "M jak miłość". Wcześniej w postać tę wcielała się Maja Wudkiewicz.

Basia jest córką Marii i Artura Rogowskich. Jej wątek w serialu w znacznej mierze oparty został o jej życie uczuciowe. 13-letnia bohaterka przeżywa swoje pierwsze miłosne uniesienia i rozczarowania, a wszystkiemu bacznie przyglądają się jej rodzice. Wątek młodej Rogowskiej dopełnia jej relacja z chłopakiem, Dawidem, z którym dziewczyna związana jest od dłuższego czasu.

W serialu dorastająca Basia nie tylko pełni rolę odrębnej, niezależnej bohaterki. Jej wątki fabularne służą też ukazaniu wielowymiarowości Artura i Marii. W ich relacjach zaczynają się pojawiać tematy, które do tej pory były nieobecne. Chodzi tu między innymi o seks - element dorastania, który nie sposób zamieść pod dywan. Z jednej strony rodzice dziewczynki cieszą się, że ich córka dorasta, z drugiej - przeraża ich myśl, że mogłaby zbyt wcześnie wyfrunąć z gniazda.

Karina Woźniak występuje też w filmach i serialach

Jednak rola w "M jak miłość" nie jest jedynym aktorskim osiągnięciem Kariny Woźniak. Młoda aktorka ma w swoim portfolio występy w takich produkcjach jak "Gotowi na wszystko. Exterminator", "Na dobre i na złe" i "Lepsza połowa".

Karina Woźniak rozwija się także jako modelka, biorąc udział w licznych sesjach zdjęciowych. Jest też obecna w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 53 tys. osób. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Karina Woźniak | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy