Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

Od pięknej aktorki trudno jest oderwać wzrok. Gdy w 2017 roku po ponad 10 latach wróciła do serialu "M jak miłość", widzowie nie mogli wyjść z podziwu. Nadal zachwycała talentem i urodą. Można wręcz powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał.

Reklama

Joanna Sydor planowała zostać lekarzem, jednak jeszcze przed maturą porzuciła myśl o studiach medycznych i zdecydowała się zdawać do szkoły teatralnej. 

Zawodu uczyła się na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Z tym miastem związała swoją zawodową przyszłość. W latach 1998-2005 występowała w krakowskim Starym Teatrze. 

Nigdy nie żałowała, że została aktorką. Wystąpiła w wielu spektaklach telewizyjnych. Zanim trafiła na plan "Emki" występowała w innych popularnych produkcjach m.in. w "Więzach krwi", "Marszałku Piłsudzkim", "Sforze", "Na dobre i na złe" czy "Samym życiu".

Jednak to rola w "M jak miłość" była przełomem w jej karierze. Udział w serialu przyniósł jej również przykre doświadczenie w życiu prywatnym. Na planie produkcji poznała Mariusza Malca, reżysera serialu. Chociaż byli wtedy w innych związkach, to aktorkę i reżysera połączyło uczucie. Dla Malca Sydor zostawiła męża, aktora Marcina Klepackiego, z którym wychowywała syna. Gorący romans zakończył się w równie przykrych okolicznościach. Malec związał się z inną aktorką "Emki", Dominiką Ostałowską. 

- Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, że mamy dziecko, planujemy ślub. Kiedy doszły do mnie plotki o ich romansie, przyznaję, walczyłam o tę miłość, byłam gotowa Mariuszowi wszystko wybaczyć. Mówiłam: "Zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać" - zwierzała wtedy tygodnikowi "Na żywo" Sydor. Nie udało się. Związek Ostałowskiej i Malca również nie przetrwał, para rozstała się po roku. Joanna Sydor po odejściu z "M jak miłość" nie zniknęła z ekranów. Cały czas grała w różnych produkcjach, ale przede wszystkim zajmowała się wychowywaniem synów.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje