Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Osyda zagra... kuzynkę Mostowiaków!

Wbrew początkowym sugestiom, Joanna Osyda nie będzie nową Małgosią Mostowiak. Wiemy, kogo naprawdę zagra!

Życie nie znosi próżni. Sprawdza się to także w odniesieniu do seriali - jedni bohaterowie odchodzą, a inni przychodzą. Z obsady "M jak miłość" na własne życzenie zniknie Joanna Koroniewska. Za to produkcji udało się pozyskać inną gwiazdę - 24-letnią Joannę Osydę, niezapomnianą odtwórczynię tytułowej roli w telenoweli "Majka", która dołączy do obsady sagi rodu Mostowiaków od 978. odcinka. Na małym ekranie zobaczymy ją w marcu przyszłego roku.

Reklama

Zdradzamy, że Joanna Osyda wcieli się w postać niejakiej Jane Buford, która okaże się bardzo bliską kuzynką Mostowiaków, a konkretnie wnuczką siostry Lucjana (Witold Pyrkosz). Cała rodzina uważała ją dotąd za zmarłą. Dziewczyna niespodziewanie przyjedzie do Grabiny z USA, by odnaleźć krewnych. Lecz zanim odwiedzi rodzinę, wynajmie najlepszego adwokata w okolicy (Sławomir Grzymkowski)...

Następnie uda się do Lipnicy, gdzie przez przypadek spotka Jerzego Kolędę (Artur Barciś), który podwiezie ją do Grabiny. Po drodze Janka zwierzy mu się, że szuka dalekich znajomych. Sadownik poleci jej kontakt ze sklepową Kwaśniakową (Viola Arlak) jako najlepszym źródłem informacji w całej okolicy.

A w Grabinie pod domem Mostowiaków Janka natknie się na Pawła (Rafał Mroczek) z Magdą (Anna Mucha) oraz Piotra (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Na poczekaniu zmyśli, że źle się poczuła, bo cierpi cukrzycę...

Zostanie zaproszona do środka...

Jak udało się nam ustalić, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Na razie miała trzy dni zdjęciowe.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Osyda w M jak miłość | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje