Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Joanna Osyda w Grabinie!

Wszystko wskazuje na to, że Joannę Koroniewską, czyli serialową Małgosię Chodakowską z "M jak miłość", zastąpi 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".


Gdy gruchnęła wiadomość o tym, że Joanna Koroniewska odchodzi z sagi rodu Mostowiaków, produkcja "M jak miłość" poinformowała, że zorganizowała już wieloetapowy i trwający kilka tygodni casting na nową Mostowiaczkę. Dziś już wiadomo, że aktorką, która wygrała zdjęcia próbne, jest Joanna Osyda, ubiegłoroczna absolwentka łódzkiej Filmówki.

Reklama

W walce o rolę pokonała blisko 40 rywalek!

- Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Joanna Osyda powinna zostać nową Mostowiaczką - informuje Karolina Baranowska, PR Manager serialu "M jak miłość".

- Po prostu była najlepsza i rzuciła nas na kolana. Idealnie wcieliła się w swoją nową postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy.

Jak udało się nam ustalić, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Na razie miała trzy dni zdjęciowe. Produkcja nie ujawnia, kiedy i w jaki sposób zostanie wprowadzona do serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje