Reklama

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie sprzed lat! Tak zmieniała się jej fryzura

16 września niektórzy z nas obchodzili Światowy Dzień Fryzjera. Do grona osób, które nie zapomniały o celebracji na pewno zalicza się Joanna Koroniewska. Aktorka z tej okazji zamieściła na swoim instagramowym profilu post, w którym pochwaliła się swoimi fryzurami z przeszłości. Która z nich podoba się wam najbardziej?

Święto wszystkich fryzjerów

16 września swoje małe święto obchodzili fryzjerzy. W trakcie lockdownu wszyscy przekonaliśmy się, jak ważny jest to zawód i jak bardzo go potrzebujemy. W domach i mieszkaniach w całej Polsce otworzyły się małe, nieoficjalne, domowe "zakłady", w których żony strzygły swoich mężów, a mężowie strzygli żony.
Zobacz też: "Gambit królowej": Mistrzyni szachowa pozywa twórców serialu i Netflix 

Joanna Koroniewska na zdjęciach sprzed lat

Reklama

Joanna Koroniewska, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, nie zapomniała przypomnieć o tym ważnym dniu swoim obserwatorom. Do humorystycznego wpisu dołączyła zdjęcie, a właściwie zdjęcia... Porównała swoje fryzury na przestrzeni lat. Zadała swoim fanom odważne pytania:

Znalazła również sposób na poprawę humoru w deszczowy, pochmurny dzień.

Internauci podkreślali, że takie zdjęcia każdy gdzieś tam po kątach chowa. Pytanie: Czy kiedykolwiek wyjmuje i pokazuje znajomym?

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje