M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jakie plany na przyszłość ma Mikołaj Roznerski? Oto co nam zdradził!

W ostatnich dniach redakcja Interii miała okazję uczestniczyć w nagraniach programu "Tak to leciało!". Choć niewiele możemy zdradzić o samej produkcji, to udało nam się porozmawiać z Mikołajem Roznerskim! Czego się dowiedzieliśmy?


Mikołaj Roznerski jest od lat rozchwytywanym aktorem, a fani serialu "M jak miłość" z zapartym tchem czekają na kolejne przygody Marcina Chodakowskiego. Na planie programu "Tak to leciało!" mieliśmy możliwość zapytać aktora o relacje na planie "Emki", o to, co czeka bohaterów w odcinkach, które zobaczmy już po wakacjach, a także, gdzie jeszcze będziemy mogli zobaczyć aktora! 

Reklama

Mikołaj Roznerski o relacjach między bohaterami

Fani serialu "M jak miłość" z niecierpliwością oczekują nadchodzących odcinków, które zobaczymy niestety dopiero po wakacjach. Dlaczego niestety? Ponieważ wątek detektywa Chodakowskiego wydaje się być wyjątkowo ciekawy! W ostatnich odcinkach, które mogliśmy zobaczyć przed przerwą, byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń: Chodakowski został porwany, a następnie pobity do nieprzytomności i związany. Z najnowszych informacji wynika, że bohater Mikołaja Roznerskiego będzie miał wyjątkowego pecha - gdy uda mu się uciec z rąk bandytów, potrąci go samochód i straci pamięć! Co na temat tych wydarzeń mówi sam Roznerski i jak rozwinie się jego relacja z Kamą?

"Muszę Państwu zagwarantować, że będzie mnóstwo emocji między Kamą a Marcinem, mnóstwo ciekawych wątków nowych, dramatu, ale miłość między Marcinem i Kamą też będzie, więc spokojnie czekajcie na powrót sezonu, już we wrześniu" - obiecuje Mikołaj Roznerski. 

Postanowiliśmy zapytać również, jak przebiega współpraca pomiędzy aktorem, a jego serialową partnerką — Michaliną Sosną. Jak przyznaje aktor, docenia energię, którą na plan wnosi Sosna oraz podkreśla, że wiele komfortu w scenach miłosnych daje możliwość odegrania ich z kimś, kto jest bliski. 

"Miśka jest szalona, bardzo lubię jej energię, lubimy się i fajnie jest grać odważne sceny z kimś, kogo się lubi." 

Mikołaj Roznerski: Plany na przyszłość

Korzystając z okazji, postanowiliśmy wypytać aktora o to, gdzie będziemy mogli go zobaczyć w nadchodzących miesiącach oraz o to, jakie ma aktorskie plany na przyszłość. Jak sam zdradził, obecnie pracuje na planie filmu "Przepiękne", w którym zobaczymy m.in. Martę Nieradkiewicz, Olafa Lubaszenkę i Konrada Eleryka. Produkcja porusza temat poszukiwania własnej zagubionej tożsamości, a Roznerski wcieli się tam w rolę męża, który nie do końca rozumie pragnienia swoje żony. 

Dodatkowo Mikołaj Roznerski jest też aktywnym aktorem teatralnym i obecnie pracuje również nad spektaklem "Dom wariatów", w którym spotka się również z Michaliną Sosną. Regularnie aktora można spotkać w Teatrze 6. piętro w Warszawie. 

Czy Mikołaj Roznerski ma jakieś wymarzone role? Okazuje się, że raczej nie, a radość ze swojej pracy odnajduje w każdej roli. 

"Nigdy nie mam wymarzonych ról, każda rola jest dla mnie wyzwaniem. (...) Po prostu lubię grać, chce grać i w każdej rzeczy odnajduje coś ciekawego."

Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy z Mikołajem Roznerskim!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Michalina Sosna | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy