Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak mieszkają gwiazdy?

Katarzyna Cichopek, Katarzyna Zielińska i Olga Frycz znane są dobrze każdemu fanowi seriali. Prowadzą konta w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwalą się swoimi domami. Jak mieszkają polskie aktorki? Wnętrza ich domów robią wrażenie, jednak każdy urządzony jest nieco inaczej. Która z nich ma najlepszy gust?

Katarzyna Zielińska, czyli Dorota z "Zawsze warto", często pokazuje fanom jak mieszka. Śledząc instagramowy profil aktorki łatwo zauważyć, że kocha ona rośliny. Ten motyw przewija się w kilku miejscach i sprawia, że wnętrze jest naprawdę stylowe. Warto zwrócić uwagę na jadalnię. Cały dom urządzony jest w stylu nowoczesnym, jednak tutaj uroku dodaje tapeta z motywem roślinnym, na tle której wisi stylowe lustro. Klasyczny wystrój powoduje, że całość jest nieprzesadzona, a bardzo gustowna.

Reklama

Widać też, że w domu Kasi nigdy nie brakuje świeżych ciętych kwiatów, które znajdują się w dopasowanych wazonach. Ściany domu aktorki ozdabiają ulubione zdjęcia z jej sesji zdjęciowych.  Jadalnia to nie jedyne miejsce, w którym możemy podziwiać motyw roślinny. Łazienka aktorki, choć klasyczna, wzbogacona jest mnóstwem kwiatów - to idealne miejsce na relaks. Bez wątpienia można się tam poczuć niczym w luksusowym spa!


Ogromny podziw wzbudza ogród aktorki, o który bardzo dba. Niejeden pozazdrości jej takiej przestrzeni i miejsca do odpoczynku! Przestronny taras posiada stylowe meble ogrodowe, na których Katarzyna często odpoczywa. Nie brakuje też atrakcji dla synów aktorki, w postaci klimatycznego, drewnianego domku do zabaw.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje