Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ich ideał kobiety to...

Marcin Chodakowski dotąd wybierał kobiety doświadczone - i starsze. Natomiast Andrzej, choć za młodu miał wiele romansów, prawdziwą miłość odnalazł u boku doświadczonej pani sędzi. A jakie dziewczyny podobają się Mikołajowi Roznerskiemu i Krystianowi Wieczorkowi prywatnie?


Reklama

Krystian Wieczorek opowiedział o swojej pierwszej "miłości" w wywiadzie dla magazynu "Twój styl": - Byłem wtedy w czwartej klasie podstawówki. Pojechałem na obóz i zakochałem się w opiekunce.

- Była z dziesięć lat starsza i seksowna. Ubrana w skórzane spodnie, śpiewała "Papierowy księżyc". Przez kilka lat to był mój wzorzec kobiecości, a do piosenki sentyment mam do dzisiaj...

I jak, brzmi romantycznie?

Mikołaj Roznerski zdradził natomiast, że jego ideałem jest... wojowniczka!

- Lubię dziewczyny "charakterne", z temperamentem, walczące, takie jak Joanna d'Arc, niezależne, gorące, ale też w jakiś sposób w tym wszystkim niewinne, żeby można było się nimi zaopiekować. Bo kobieta jest kobietą, a facet jest facetem i tak powinno być - wyznaje aktor na łamach "Cosmopolitan".  

- Nie mam określonego ideału kobiecej urody. Jeśli nagle zwracam na jakąś dziewczynę uwagę, to to jest impuls. Coś musi się w niej wyróżniać, musi być jakaś iskra i nagle bum! Uderzył piorun! - dorzucił z uśmiechem gwiazdor.


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Mikołaj Roznerski | Krystian Wieczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje