Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska: Smutny koniec wielkiej miłości

Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kilka lat tworzyli szczęśliwy związek. Niestety, nie przetrwał próby czasu. Od czasu ich rozstania o aktorze niewiele słychać. Co dzisiaj robi Hubert Zduniak?

Początkowo Hubert Zduniak nie myślał o karierze aktorskiej. Chciał zostać sportowcem. Trenował lekkoatletykę, siatkówkę, brał udział w zawodach. Po maturze złożył papiery na AWF we Wrocławiu, gdzie studiował przez trzy lata. Podczas jednego z wyjazdów sportowych w pociągu spotkał dziewczynę, którą się zauroczył. 

Reklama

"Była bardzo piękna. Zaprosiła mnie do Sopotu. Pracowała w popularnym programie telewizyjnym i to ona zaprowadziła mnie do Wojtka Misiuro z Teatru Ekspresji. Byłem tam blisko rok" - wspomniał później. Na scenie poczuł się jak ryba w wodzie. Zdecydował się porzucić studia na AWF i złożył papiery na krakowską PWST. Po dwóch latach przeniósł się do Akademii Teatralnej w Warszawie.  

Pewnego dnia dostał od kolegi bilet na przedstawienie "Opowieści Lasku Wiedeńskiego" w Teatrze Ateneum. Dominika Ostałowska odgrywała rolę Marianny. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zduniak od razu zauroczył się młodą aktorką. Po przedstawieniu poszedł do jej garderoby, by pogratulować roli. Przystojny aktor również zrobił na niej wielkie wrażenie. "Tego nie sposób było zapomnieć" - wspominała po latach. Gdy się wtedy rozstali, ona nie znała nawet jego imienia. Na szczęście udało mu się zdobyć jej numer. Zadzwonił po kilku dniach i zaprosił ją na przedstawienie do Teatru Narodowego. Od tamtej pory niemal się nie rozstawali.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje