Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy i ich największe kompleksy

Oglądając je na ściankach i w telewizji mamy wrażenie, że są idealne. Nie widzimy w nich żadnych wad, a za to zachwycamy się nieskazitelną cerą, hollywoodzkim uśmiechem, zgrabną figurą i pewnością siebie.

Jednak znane gwiazdy to też zwykli ludzie, którzy za perfekcyjną maską mają swoje kompleksy i słabości. Zbyt duży biust, pełniejsze kształty czy łamliwe paznokcie... Wiele z nich zaakceptowało swoje mankamenty i bez krępacji dzielą się nimi z innymi. 

Katarzyna Cichopek

Reklama

Kasia Cichopek, oprócz roli Kingi w “M jak miłość", znana jest z pięknego uśmiechu i dużych piersi. Choć uwielbiana i podziwiana przez wiele osób, jak prawie każda kobieta ma kompleksy. Jeszcze w szkole wstydziła się swojego pełnego biustu, który maskowała dużymi koszulkami. 

Przyznała, że kobiece kształty od zawsze sprawiały jej problem, gdyż kupno biustonosza w odpowiedniej rozmiarówce było nie lada wyczynem. 

Chociaż duży biust pozostał z aktorką do dziś, traktuje go jako atut. Teraz Kasia akceptuje siebie, w czym poniekąd pomógł jej taniec - zyskała świadomość swojego ciała. 


Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka znana jest głównie z roli Oli w “Na Wspólnej". Zaczynała, jako nastolatka i już wtedy mogła pochwalić się kobiecymi kształtami. Niestety wyjawiła, że duże piersi zawsze były jej kompleksem, który narastał wraz z wiekiem. 

Ten kompleks sprawił, że nie czuła się ze sobą dobrze - biust maskowała obszernymi bluzkami. 

W ostatnich miesiącach Marta Wierzbicka dużo schudła, co zaniepokoiło jej fanów. Teraz z kolei pisali, że jest wychudzona. Aktorka zaś przestała przejmować się komentarzami innych, widać, że pogodziła się ze sobą i czuje się znakomicie. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje