M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Feliks Matecki: Dorastał na oczach widzów. Jak wygląda Wojtuś z "M jak miłość"?

Feliks Matecki zasłynął z roli Wojtusia z "M jak miłość", jednak niespodziewanie zniknął wtedy z obsady. Od tamtego czasu wydoroślał i buduje swoją karierę aktorską, przyjmując kolejne propozycje. Jak dziś wygląda niegdysiejszy Wojtek Chodakowski?

"M jak miłość": Feliks Matecki jako Wojtek Chodakowski

Feliks Matecki pojawił się w "M jak miłość" w 2014 roku. W roli Wojtusia Chodakowskiego zastąpił Franka Korzeniewskiego. Ten ostatni pożegnał się z serialem wtedy, kiedy Joanna Koroniewska.

Uważni widzowie po raz pierwszy zobaczyli nowego aktora w 1072. odcinku "Emki", kiedy to chłopczyk wrócił z USA do Polski ze swoją opiekunką.

O zmianie przesądziły względy scenariuszowe. Nowy odtwórca roli Wojtka różnił się od poprzedniego kolorem włosów i oczu.

Nowy Chodakowski junior szybko podbił serca fanów "M jak miłość". Młody aktor dorastał na ich oczach wraz ze swoim bohaterem.

Reklama

"M jak miłość": Co teraz robi Feliks Matecki?

Serialowy syn Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) pełnił w produkcji coraz większą rolę, ale musiał pożegnać się z serialem wraz z odejściem z niego Barbary Kurdej-Szatan, która wcielała się w jego opiekunkę.

Dzisiaj Feliks Matecki ma 14 lat. Młody aktor jest aktywny na Instagramie, gdzie ma spore grono wiernych fanów.

W ostatnich czasie Matecki wystąpił w kilku filmach. Oglądaliśmy go m.in. w produkcjach: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Orlęta. Grodno '39", "Adwokat" i serialu "Dziewczyny ze Lwowa".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama