Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365593
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Ewa zastąpi Hankę w sercu Marka?

Od śmierci nieodżałowanej Hanki (Małgorzata Kożuchowska) na ustach jej męża Marka (Kacper Kuszewski) nie pojawia się uśmiech. Wywoła go dopiero nieoczekiwane spotkanie z Ewą (Dominika Kluźniak). Poznajcie szczegóły!Zdradzamy, że Ewa, która już wkrótce stanie się kimś bardzo ważnym w sercu i życiu Marka Mostowiaka, jest córką Jerzego Kolędy (Artur Barciś). Mało tego: ona i Marek znają się od dzieciństwa! Kiedyś byli nawet parą zakochanych. Jednak Ewa rzuciła Marka dla innego chłopaka. W efekcie od lat się nie widzieli i nie utrzymywali ze sobą żadnych kontaktów. Ale niebawem się to zmieni!

Reklama

Spotkanie po latach z byłą ukochaną!


Wkrótce Marek Mostowiak nawiąże bliską współpracę z Jerzy Kolędą, który jest największym sadownikiem w okolicy. Dzięki temu będzie mógł bardzo często spotykać jego ukochaną córkę Ewę.

Dodajmy, że Ewa jest mamą kilkuletniego Antka (Jakub Jankiewicz), który nie znosi jej kochanka Jacka (Andrzej Pieńko). Chłopiec zaprzyjaźni się z Mateuszem (Krystian Domagała), synem Hanki i Marka Mostowiaków. Razem postanowią znaleźć sposób na "odstraszenie" pana Jacka i sprawienie, by Ewa raz na zawsze zakończyła swój związek z nim.

Marek po raz pierwszy od lat zobaczy Ewę w 938. odcinku "M jak miłość", gdy ta przyjedzie do Grabiny po swojego syna. Razem wybiorą się na spacer do sadu Lucjana i ze śmiechem będą wspominać stare dobre czasy. Oboje natychmiast zauważą, że świetnie się im ze sobą rozmawia. 

- Tak, jakbyśmy nie mieli żadnej przerwy w kontakcie - zgodnie skomentują.

Tajemniczy atak duszności


W pewnym momencie Ewa dostanie ostrego ataku duszności i zasłabnie. Gdy Marek pomoże jej dojść do siebie, poprosi go, aby nie mówił o tym jej ojcu i Antkowi.              

- To taka drobna i nieznacząca dolegliwość - wytłumaczy.

- Nie chcę, by bliscy niepotrzebnie się o mnie martwili.

Jaką tajemnicę skrywa Ewa?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje