Reklama

Conrado Moreno od lat uczęszcza na terapię!

Conrado Moreno aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Zdjęcia, które umieszcza w sieci często są dla niego pretekstem do podzielenia się z fanami swoimi przemyśleniami. Pod ostatnim postem gwiazdora pojawił się szczery, poruszający wpis na temat terapii.

Conrado Moreno cieszy się dużą popularnością

Conrado Moreno jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów w naszym kraju. Wielką sławę przyniósł mu program "Europa da się lubić", który był oglądany przez miliony widzów Telewizji Polskiej między 2003 a 2008 rokiem. W 2005 roku mogliśmy kibicować mu podczas drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Później Conrado Moreno pojawił się też w znanym telewizyjnym show o tytule "Fort Boyard" oraz w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Celebryta - jak wielu innych - aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Niedawno zabrał głos w bardzo słusznej sprawie.

Reklama

Zobacz też: Żona Marcina Mroczka pozuje w stroju kąpielowym!

Szczery wpis Conrado Moreno

Na instagramowym profilu Conrado Moreno niedawno pojawił się szczery wpis, w którym gwiazdor poruszył temat roli terapii. Wyznał, że jest ona stałym elementem jego codzienności i pomaga mu w pokonaniu jego prywatnych demonów.

Gwiazdor zaznaczył, że przyznanie się do tego, że sięga się po porady specjalistów nie jest powodem do wstydu i zostało przez ludzi uznane za coś normalnego.

Tym szczerym wpisem celebryta zdołał poruszyć serca internautów. W komentarzach natychmiast pojawiły się słowa uznania.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy