Reklama

Żona Marcina Mroczka pozuje w stroju kąpielowym!

Marcin Mroczek od kilku lat jest szczęśliwym mężem. Jego partnerka, Marlena Muranowicz, cieszy się sporą popularnością wśród internautów. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z rajskich wakacji.

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek są małżeństwem

Marcin Mroczek zawodowo i prywatnie może pochwalić się... stabilizacją w związkach! Jako Piotr Zduński w "M jak Miłość" wraz z żoną Kingą (Katarzyna Cichopek-Hakiel) od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo, wychowując gromadkę dzieci. Prywatnie natomiast od 2013 roku jeden z braci Mroczków jest mężem modelki Marleny Muranowicz, a para doczekała się już dwóch synów: Ignacego i Kacpra.

Marlena Muranowicz - podobnie jak mąż - także prężnie działa w sieci, relacjonując na Instagramie wszystko to, co obecnie dzieje się w jej życiu. Obok uroczych, rodzinnych migawek w jej galerii nie brakuje także fotografii prosto z... pracy! Piękna modelka nie narzeka bowiem na brak zawodowych obowiązków, nierzadko udając się w służbowe podróże. 

Reklama

Ukochana serialowego Piotrka doskonale łączy przyjemne z pożytecznym, wolne chwile wykorzystując na przyjemny relaks; świadczyć mogą o tym nowe migawki, na których Muranowicz pozuje m.in. w stroju kąpielowym.

Marlena Muranowicz w sieci

Marlena Muranowicz, która w ostatnim czasie przebywała w Dubaju, podzieliła się kadrami wykonanymi podczas jej odpoczynku w basenie. Błękit wody w połączeniu z ognistym kostiumem żony aktorka to mix wprost idealny! Nic więc dziwnego, że sekcja komentarzy szybko zapełniła się komplementami:

Trzeba przyznać, że Marlena Muranowicz wie, jak zwrócić uwagę internautów! Niemal każda jej fotografia szybko zyskuje mnóstwo wirtualnych "serduszek", a i licznik internetowych obserwatorów poczynań modelki wciąż rośnie: obecnie wskazuje już blisko 16 tysięcy! Jak myślicie, czym piękna modelka zaskoczy swoich obserwatorów następnym razem?

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje