Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365635
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Był mikołajkowym prezentem dla rodziców!

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", ma dziś aż dwa powody do świętowania. 6 grudnia obchodzi bowiem urodziny i imieniny.Mikołaj Roznerski, młody i niezwykle utalentowany aktor, żartuje, że był mikołajkowym prezentem dla swoich rodziców. Urodził się bowiem w jedyny dzień w roku, który od zawsze kojarzy się wszystkim właśnie z prezentami!

Reklama

- Rodzice, zanim pojawiłem się na świecie, długo zastanawiali się, jak dać mi na imię. Skoro jednak urodziłem się w mikołajki, imię Mikołaj wydało się im najlepsze - mówił serialowy Marcin Chodakowski z "M jak miłość" w jednym z wywiadów.

Mikołaj Roznerski świętuje dziś 29. urodziny. Choć jest dopiero na początku swojej zawodowej drogi, może się już poszczycić kilkunastoma rolami i opinią jednego z najzdolniejszych aktorów polskich młodego pokolenia. Krytycy i widzowie bardzo wysoko oceniają jego role w serialach "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Ratownicy" i "Komisarz Alex".

Także znawcy teatru twierdzą, że Mikołaj doskonale sprawdza się na scenie. Już za swoją pierwszą kreację w teatrze otrzymał Nagrodę im, Andrzeja Nardellego, którą Sekcja Krytyków Teatralnych Związku Artystów Scen Polskich od lat honoruje debiutujących aktorów.  

Prywatnie Mikołaj jest tatą półtorarocznego Antka, którego wychowuje razem ze swoją partnerką. Interesuje się boksem, świetnie pływa, uprawia skateboard i snowboard, biegle mówi po francusku.

Pytany, czego sobie życzy z okazji urodzin, żartuje, że wszystko, o czym marzył, dostał już od... świętego Mikołaja.

W mikołajki przyszli także na świat Bartosz Opania, czyli doktor Witek Latoszek z "Na dobre i na złe", który kończy dziś 42 lata, i Olaf Lubaszenko, czyli Roman Pyrka z "Barw szczęścia", obchodzący dzisiaj swoje 44 urodziny.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Mikołaj Roznerski | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje