Reklama

Barbara Kurdej-Szatan jest niezadowolona ze swojego ciała?!

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", rok temu została mamą drugiego dziecka - synka Henryka. Jak wyznała niedawno w emocjonalnym wpisie na Instagramie, nie wróciła jeszcze do formy sprzed porodu. Swoim obserwatorom żaliła się na swój brzuch.

Trudny czas dla Barbary Kurdej-Szatan

36-letnia aktorka jest matką dwójki dzieci. Starsza córka Barbary Kurdej-Szatan, to Hania, która ma już 9 lat. Natomiast synek Henryk jest kilkunastomiesięcznym dzieckiem.

Niedługo po porodzie, artystka zgodziła się na wzięcie udziału w 15. edycji  programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy show wcielają się w rozmaite ikony globalnej sceny muzycznej. Chodzi o to, aby jak najlepiej odwzorować konkretną postać, co łączy się ze staranną charakteryzacją i rzetelnym, pracochłonnym przygotowaniem wokalnym. Program jest naprawdę wymagający, o czym przekonują się widzowie od 2014 roku.

Szczere wyznanie Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Pod postem widnieją liczne serduszka i emotikony. A fani udzielają aktorce wsparcia, pisząc, że jest piękną kobietą, po której nawet nie widać zmęczenia macierzyństwem. Internautki pocieszają Barbarę Kurdej-Szatan. Zapewniają, że zgadzają się z nią w kwestii tego, że po chwilach pełnych braku samoakceptacji, nastaje także moment, w którym ponure myśli opuszczają umysł i "wychodzi słońce".

Kariera Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest aktorką zarówno teatralną, serialową, dubbingową, także filmową. Ogromny rozgłos zyskała w 2013 roku, dzięki roli konsultantki ds. sprzedaży w spocie reklamowym jednej z popularnych sieci komórkowych.

Od 2014 roku artystka gra w serialu "M jak miłość". Ma także na swoim koncie liczne produkcje kinowe, takie jak: "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech", czy "Swingersi". Obecnie Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle zapracowaną aktorką i zaangażowaną mamą.

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama