Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Awantura o dziecko

Marta z „M jak miłość” planuje z Andrzejem ślub. Nie wie jednak o jego wielkiej tajemnicy. Co się stanie, gdy prawda wyjdzie na jaw?

Reklama

To była tylko jedna noc, chwila zapomnienia, „wypadek”, nawet nie romans. Ale konsekwencje są bardzo poważne. Andrzej (Krystian Wieczorek) i Agnieszka (Magdalena Walach) będą mieli dziecko.

Oszukana narzeczona

Andrzej i Agnieszka nie są parą, nie kochają się, mało tego – on przygotowuje się do ślubu z miłością swojego życia, Martą (Dominika Ostałowska). Czy uda mu się utrzymać tę „sprawę” w tajemnicy przed ukochaną? Wątpliwe, bo coraz więcej osób wie już, że Agnieszka jest w ciąży z Andrzejem, np. Małgosia (Joanna Koroniewska), która zdecydowała się nie mówić o tym Marcie, by nie niszczyć jej szczęścia, oraz Tomek (Andrzej Młynarczyk), mąż Małgosi i przyjaciel Agnieszki.

Wielki dylemat

Tomek będzie bardzo poważnie zastanawiał się, czy nie powiedzieć Marcie prawdy. Uważa, że powinna ona wiedzieć o tym, że jej narzeczony wkrótce zostanie ojcem dziecka innej kobiety. I to w dodatku dziecka, którego zdrowie jest zagrożone. Chodakowski podejmie męską decyzję.

Tykająca bomba

– Tomek, na litość boską… Czy ty wiesz, co to dla Marty oznacza?! – będzie starała się powstrzymać go Małgosia. Czy jej się uda? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach serialu „M jak miłość”.

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje