Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Wendzikowska na planie "M jak Miłość"

Od maja na ekranach serialu "M jak Miłość" możemy podziwiać Annę Wendzikowską. Aktorka wciela się w Monikę Ohme, nową koleżankę z pracy Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek).

Piękna kobieta już zdołała namieszać w życiu obu panów, a co czeka ją w nowym sezonie? "Staram się tak kreować swoją bohaterkę, by widzowie nie postrzegali jej w jednoznaczny sposób - choć stara się rozbić małżeństwo, to jednocześnie jest bardzo zagubioną osobą" - powiedziała Anna Wendzikowska i dodała: "Negatywne role są potrzebne do podtrzymywania napięcia widzów. Lubię grać swoją postać."

Reklama

"Choć Zduńscy zażegnali już kryzys w swoim małżeństwie, Kinga nadal jest zazdrosna o męża i jego znajomość z Moniką. Piotrek po prostu nie potrafi odmawiać pomocy, a przy okazji pada ofiarą dziwnych zbiegów okoliczności" - powiedział Marcin Mroczek.

Niewinna femme fatale pracuje również z Adamem Wernerem. "Mój bohater lubi uwodzić kobiety, więc czasem spotykają się z Moniką na wspólnym obiedzie. Jednak jest to młoda kobieta, która jeszcze nie wie, czego oczekuje od życia i nie jest na tyle dojrzała jak Agnieszka, z którą chciałby stworzyć związek" - podsumował Jacek Kopczyński.

Czy Monice uda się zdobyć serce któregoś z panów, czy też wykorzysta ich tylko do swoich celów? - przekonamy się już we wrześniu oglądając "M jak Miłość".

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje