Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Mucha wybrała Blog Roku 2012

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", od pięciu lat prowadzi własnego bloga cieszącego się ogromnym powodzeniem i będącego skarbnicą wiedzy o aktorce, jej pracy i życiu. Nic dziwnego, że Ania wybrana została do jury konkursu Blog Roku 2012 i była gwiazdą gali, podczas której ogłoszono nazwiska zwycięzców.

- Ostatnie dni spędziłam czytając, porównując i wybierając blogi, na które warto zwrócić uwagę - napisała Anna Mucha na swojej oficjalnej stronie tuż przed wyjściem na galę Blog Roku 2012.

Reklama

- Jest kilka, które uważam za szczególnie interesujące i choć dziś wieczorem będzie już jasne, kto wygrał, a kto miał mniej szczęścia, mam zamiar w najbliższym czasie przedstawić Wam moje ulubione typy ze wszystkich kategorii - obiecała swoim fanom.

W konkursie na Blog Roku 2012 wzięło udział ponad cztery tysiące blogów. Za najlepszy jury uznało "From movie to the kitchen" prowadzony przez Paulinę Wnuk. Anna Mucha osobiście wręczyła zwyciężczyni konkursu nagrodę główną i pogratulowała sukcesu.

Pisanie swojego bloga Anna Mucha rozpoczęła w listopadzie 2007 roku.

- Ten blog będzie moim peryskopem, oknem na świat, miejscem, gdzie będę dzieliła się z Wami tym, co przeżywam, co polecam, co lubię i co mnie wkurza... - napisała wtedy do swoich czytelników.

Od tamtej pory Ania regularnie zamieszcza wpisy na blogu. Wiele z nich wywołało sporo zamieszania, bo serialowa Magda Marszałek z "M jak miłość" nie boi się pisać o sprawach trudnych i kontrowersyjnych. Aktorka stara się pisać o wszystkim, co według niej warte jest analizy i dyskusji. Nie stroni też przed dzieleniem się z fanami nowinkami ze swojego prywatnego życia - często pisze o córeczce, o książkach, jakie zrobiły na niej wrażenie, o ludziach, których poznała i miejscach, które odwiedziła.

To, że została zaproszona w charakterze jurorki do wyborów Bloga Roku, dowodzi, że sama uznawana jest za świetną... blogerkę!
 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | M jak miłość | Blog Roku 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje