Reklama

Anna Mucha pręży ciało w skąpym bikini! Co za figura!

Anna Mucha, czyli serialowa Magdalena Budzyńska z "M jak miłość", pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wakacji. Fotografia tak zachwyciła fanów, że pod postem gwiazdy pojawiła się istna lawina komplementów. "Bogini!" - komentowali internauci.

Anna Mucha - w czym gra?

Anna Mucha ze światem filmu związana jest od najmłodszych lat. Na dużym ekranie zadebiutowała jako dziewięciolatka w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Kilka lat później zagrała w "Liście Schindlera" u samego Stevena Spielberga. Później grała w filmach takich jak "Panna Nikt", "Młode wilki 1/2" czy "Chłopaki nie płaczą". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak bezapelacyjnie rola w serialu "M jak miłość", do którego obsady dołączyła w 2003 roku. Od tamtej pory aktorka nieprzerwanie wciela się w postać Magdy Budzyńskiej (z domu Marszałek). Przed laty grała też główną rolę w serialu "Prosto w serce". W kinie ostatnio mogliśmy oglądać ją w trzeciej części "Kogla-mogla". Wkrótce na ekrany ma trafić czwarta odsłona kultowej serii, również z udziałem aktorki. Ponadto Anna Mucha regularnie występuje na deskach teatru. Obecnie można zobaczyć ją w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem".

Reklama

Anna Mucha o wszelkich swoich przedsięwzięciach informuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 41-letnia gwiazda prowadzi własny profil na Instagramie, który obserwuje aktualnie już ponad 880 tysięcy osób. Aktorce w sieci zdarza się również uchylić rąbka na temat swojego życia osobistego. Na jej instagramowym profilu nie brak prywatnych kadrów.

Anna Mucha w bikini

Anna Mucha na Instagramie postanowiła ostatnio wrócić wspomnieniami do beztroskiego czasu wakacji. Gwiazda serialu "M jak miłość" udostępniła tam fotografię z jednego ze swoich zagranicznych wyjazdów. Pozuje w bikini, robiąc charakterystyczny "dziubek". Wakacyjny kadr opatrzyła kokieteryjnym podpisem:

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Wkrótce zasypali profil aktorki prawdziwą lawiną komentarzy. Anna Mucha doskonale wie, jak podgrzać atmosferę.

"Petarda", "Piękny widok", "Dla mnie jesteś jedną z piękniejszych polskich aktorek", "Takie mocne 11/10" - komentowali internauci.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL