Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3. urodziny Teatru Kamienica

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", była jednym z gości imprezy urodzinowej Teatru Kamienica. Scena prowadzona przez Emiliana Kamińskiego świętowała w weekend 3. rocznicę powstania!


Reklama

- Kiedy po raz pierwszy stanąłem na podwórzu tej kamienicy, od razu wiedziałem, że właśnie tutaj powstanie mój wymarzony teatr. Oczarowało mnie to miejsce! - mówi Emilian Kamiński, serialowy Wojciech z sagi rodu Mostowiaków. Zanim jednak sen Emiliana mógł się spełnić i Teatr Kamienica zapełnił się widzami, minęło prawie 7 lat.

- Pukałem do wielu drzwi z prośbami o pieniądze, prosiłem wielu ludzi o pomoc, zastawiłem cały swój majątek, żeby otworzyć ten teatr, ale było warto! Jestem dumny z Teatru Kamienica, który trwa i wciąż zaskakuje widzów nowymi przedstawieniami - powiedział Kamiński podczas urodzinowej fety.

Katarzyna Cichopek jest jedną z wielu gwiazd Kamienicy. Debiutowała na teatralnej scenie właśnie tutaj w "Testamencie cnotliwego rozpustnika".

- Czuję ogromny sentyment do tego miejsca i do ludzi, którzy je stworzyli - mówi Kasia.

W działalność Kamienicy od początku zaangażowana była żona Emiliana Kamińskiego, Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu".

- Dzisiaj mogę powiedzieć, że Justyna była przekonana, że nie dam rady. Bała się o moje zdrowie, ale w walce o ten teatr okazała się wspaniałym sprzymierzeńcem i cudowną partnerką. Bez jej pomocy Kamienica by nie powstała - twierdzi Emilian.

Z okazji trzecich urodzin w Kamienicy odbył się spektakl jubileuszowy i wernisaż prac Bogny Jarzemskiej. Ci, którzy zawitali do teatru kilka godzin przed rozpoczęciem przedstawienia, mieli okazję zwiedzić wszystkie zakątki teatru. Emilian Kamiński osobiście oprowadził po nich aż 200 osób.

Kulminacyjnym punktem urodzinowej imprezy było zdmuchnięcie świeczek na wielkim torcie.

            ⁃         - Proszę nie życzyć nam "stu lat"! Mamy duże ambicje i nadzieje na więcej! - śmiał się Emilian, odbierając gratulacje i kwiaty od licznie przybyłych na uroczystość widzów.

            ⁃         Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej fotorelację z 3. urodzin Teatru Kamienica.

 

 


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje