Reklama

Luke Cage

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Luke Cage": Mike Colter o "Heroes for Hire"

​W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów Colter zdradził nieco szczegółów dotyczących pojawienia się Danny'ego Randa i Jessici Jones w drugim sezonie serialu.

"Finn Jones wniesie trochę świeżej krwi do nowych odcinków. Mam nadzieję, że widzowie dobrze przyjmą historię, jaką przedstawimy - mówi Colter. - "Będziemy współpracować, tak jak w komiksach. Sądzę, że to wyjdzie bardzo dobrze, a fani zobaczą to, czego oczekują" - dodaje.

Reklama

Przy okazji aktor zaznaczył, że w nowych odcinkach nie zobaczymy Jessici Jones (Krysten Ritter).

"Wielu fanów pytało, jak potoczą się losy Jessici i Luke'a, ale trochę zaryzykowaliśmy i podjęliśmy decyzję, że w tym sezonie skupimy się na wątkach z 'Heroes for Hire'. Zobaczymy, jak odbiorą to widzowie. Mam nadzieję, że spodoba się im to, co nakręcimy".

Zdjęcia do drugiego sezonu nadal trwają. Jak na razie nie znamy daty premiery serialu, ale Colter ma nadzieję, że będzie ona miała miejsce w pierwszej połowie 2018 roku.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje